FLEngine.dll problem

Jeżeli masz pytanie dotyczące sprzętu, napisz, a na pewno ktoś pomoże ci rozwiązać twój problem.
Awatar użytkownika
Rock The Beatz
Nowicjusz
Posty: 80
Rejestracja: 15 wrz 2011, 22:07

FLEngine.dll problem

Post autor: Rock The Beatz »

Witam robiłem w projekcie pioseneczkę, wyłączyłem projekt i po chwili, znów go chciałem włączyć. Niestety nie mogłem już włączyc projektu poniewaz wyskakuje bład ze nie znalazło pliku title.png mimo ze jest na komputerze, a nastepnie wyskakuje error z FLEngine.dll. Nie moge włączyc zadnego projektu, mam tylko pytanie co moge zrobic aby to naprawic i czy np jesli skopiuje dany projekt i odpale go na innym komputerze na ktorym bedzie zainstalowany prawidlowo dzialajacy fl to czy projekt sie odtworzy ?

Tags:
Awatar użytkownika
Bazooka&Tomahawk
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: 17 cze 2010, 17:31

Re: FLEngine.dll problem

Post autor: Bazooka&Tomahawk »

Przeinstaluj DAWa. Będzie działać.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: FLEngine.dll problem

Post autor: Cj Ex3 »

Kup oryginał xD

Jak wyżej, reinstalka pirata powinna zadziałać, natomiast co do ruszania projektów na innym komputerze:
pliki FLP zawierają instrukcje nt. ustawień wtyczek, sampli, melodii, miksera itd., ale nie zawierają samych wtyczek i sampli. Przeniesiony FLP zadziała tylko wtedy, jeśli drugi komputer ma pliki DLL (wtyczki vst) i sample w identycznych/podobnych lokalizacjach.
Co do sampli, FL może zawrzeć je w projekcie, jeśli przy zapisie zamiast FLP wybierzesz format ZIP.

Pozdro ;)
ODPOWIEDZ