FLEngine.dll ...

Jeżeli masz pytanie dotyczące sprzętu, napisz, a na pewno ktoś pomoże ci rozwiązać twój problem.
Awatar użytkownika
Pilas
Użytkownik
Posty: 243
Rejestracja: 25 wrz 2011, 13:16

FLEngine.dll ...

Post autor: Pilas »

Witam. Podczas robienia wspólnie pewnego remixu , mam problem z otworzeniem projektu. Otóż tak:
-FL pokazuje , że mam wersje 10.0.0 , gdy instalowałem 10.0.9
-Gdy otwieram proja wyskakuje error "blablabla FLEngine.dll" , więc współpracujący ze mną xD wysłał mi swój engine.dll , wszystko pięknie ale zamist pełnej wersji zrobiła mi się wersja demo fla , więc wysłał mi też cracka (tak wiem , piractwo :( ) , po wgraniu cracka pojawia się ten sam problem z z engine.dll , dodam jeszcze , że na początku wyskakuje komunikat o proju wykonanym w nowszej wersji FLa :(

Pomoże ktoś? :(

Tags:
Awatar użytkownika
Bazooka&Tomahawk
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: 17 cze 2010, 17:31

Re: FLEngine.dll ...

Post autor: Bazooka&Tomahawk »

Zmień cracka. Jak nie pomoże to przeinstaluj DAWa. A najlepiej to kup oprogramowanie i nie będziesz miał takich problemów.
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: FLEngine.dll ...

Post autor: Robert Kotulski »

jaką wersję fl'a ma współpracujący z tobą? 10.0.9?
Nie wiem czy dobrze rozumiem, chciałeś zainstalować fl 10.0.9 i taki miałeś instalator ze tak powiem. A po zainstalowaniu jest wersja 10.0.0?
A czy przy wczytywaniu innych projektów pokazywał się ten błąd?
Awatar użytkownika
Pilas
Użytkownik
Posty: 243
Rejestracja: 25 wrz 2011, 13:16

Re: FLEngine.dll ...

Post autor: Pilas »

@UP
Współpracujący ma 10.0.9 , ja również niestety ściągnąłem 10.0.9 , dał mi swojego cracka , wiec teoretycznie mam takie samo oprogramowanie jak współpracujący.
Nie , błąd pokazuje mi się chyba 1wszy raz odkąd używam FLa

Zainstalowałem wersje 10.0.9 ale dalej jest niby 10.0.0
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: FLEngine.dll ...

Post autor: Robert Kotulski »

Może fl który ściągnąłeś jest jakiś uszkodzony. Spróbuj może jakiś inny zdobyć w wersji 10.0.9. W innym temacie pisałeś o pustym projekcie. Nie wiem, może gość z którym robisz utwór wysłał ci uszkodzony projekt i przez to może błędy wyskakują.
Awatar użytkownika
Pilas
Użytkownik
Posty: 243
Rejestracja: 25 wrz 2011, 13:16

Re: FLEngine.dll ...

Post autor: Pilas »

Tamten problem już rozwiązany :D

Teraz nie wiem o co codzi z tym , bo co bym nie zainstalował , zawsze mam fla w wersji 10.0.0
Awatar użytkownika
Robert Kotulski
Weteran
Posty: 987
Rejestracja: 24 maja 2012, 20:15

Re: FLEngine.dll ...

Post autor: Robert Kotulski »

Nie mogłem wysłać do ciebie wiadomości bo wyświetla mi sie że masz chyba za dużo wiadomości w skrzynce czy coś tam, to piszę więc tu

A może instalowałeś jakąś wtyczkę ostatnio którą użyłeś w tym projekcie i ona powoduje błąd. Ja miałem coś takiego że po instalacji fl'a 9 na nowym kompie i wtyczek wczytując niektóre projekty też fl wywalał mi błąd flengine. Odkryłem że winowajcą była wtyczka z3ta bo projekty które zawierały tę właśnie wtyczkę wywalały błąd, a po jej odinstalowaniu projekty wczytywały się normalnie. Znalazłem też gościa w necie co miał podobny problem do mojego i winowajcą była jedna z nowo zainstalowanych wtyczek.
Proponuję byś zrobił tak. Z folderu gdzie masz zainstalowane wtyczki przenieś pliki dll wtyczek które są użyte w projekcie na chwilę do innego folderu by fl studio ich nie wykrywał i spróbuj załadować projekt, jeśli projekt się nie załaduje i znowu pojawi się błąd flengine to będzie oznaczać że przyczyna jest inna. A jeśli projekt się załaduje bez błędu flengine to potem dodaj jedną wtyczkę z tych co przeniosłeś i spróbuj ponownie, po pewnym czasie gdy pojawi się błąd będzie to oznaczać że wtyczka którą dodałeś jako ostatnią powoduje błąd. Spróbuj zrobić taki eksperyment bo nie tylko nowa wtyczka może robić błąd ale i stara bo np. twój kolega może mieć inną wersję wtyczki którą ty posiadasz i wywala błąd. Tak mi się wydaje.
ODPOWIEDZ