No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Awatar użytkownika
Gruca
Klubowicz
Posty: 363
Rejestracja: 24 lip 2013, 09:54

No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Gruca »

8~t 8~t
+ dla @ za Styl ! / Top stats

Proszę jak i chyba każdy uplader
zmiencie w końcu ten PLAYEREK z starego na nowy , [PATRZ poniżej]

Potem tylko pilnujcie by tematy się nie TRACIŁY ani posty , niech każdy mod informuje upladera jak usuwa / przenosi temat , bo tak najszybciej stracic ludzi , przez to odeszła 80% forumowiczów !

Edit ,,SB dodajcie na dół pls bo to z boku odstrasza....

Tags:
Awatar użytkownika
Kamilos:)
Weteran
Posty: 508
Rejestracja: 01 wrz 2011, 23:12

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Kamilos:) »

Player powinien być pierwszą rzeczą jaką powinno się zmienić na tym forum.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Cj Ex3 »



80% użytkowników forum nigdy nie napisało ani jednego posta xD 80% bywalców to trochę przesadzona liczba, ale dużo osób odeszło przez niezaradne zarządzanie forum przez administrację (brak zmian, a te, które się pojawiały były nielogiczne) a nie złą moderację.
Awatar użytkownika
Gruca
Klubowicz
Posty: 363
Rejestracja: 24 lip 2013, 09:54

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Gruca »



No tak to też , a największy gwozdek to oddanie/sprzedanie Administracje przed chomika w naprawdę kiepskie ręce , jakby naprawdę chciał prowadzić servis muzyczny , starał by się , ulepszał go , dodawał nowe ciekawsze modyfikacje ... to forum nr 1 w PL

Mój nick z 2007 roku nie mogę nawet wytagowac go , czyli ktoś go musiał skasować z bazy i w cholerę tematów / postów !
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Cj Ex3 »

Podejrzewam, że kilka razy zdarzyła się sytuacja, w której tematy z kosza i archiwów mniej lub bardziej celowo przepadły. U mnie wyszukiwarka znajduje posty do 2011 włącznie, a piszę tu od 2008. No ale co poradzić, dla mnie to może nawet lepiej jeśli te stare pierdoły pisane gdy byłem w gimnazjum zniknęły xD
Awatar użytkownika
Gruca
Klubowicz
Posty: 363
Rejestracja: 24 lip 2013, 09:54

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Gruca »

Cj Ex3;1230641 pisze:Podejrzewam, że kilka razy zdarzyła się sytuacja, w której tematy z kosza i archiwów mniej lub bardziej celowo przepadły. U mnie wyszukiwarka znajduje posty do 2011 włącznie, a piszę tu od 2008. No ale co poradzić, dla mnie to może nawet lepiej jeśli te stare pierdoły pisane gdy byłem w gimnazjum zniknęły xD
Stare ale jare , stare tematy a DOBRE były wygoglowane i sprowadzało sporo ludzi na forum no ale jest różnica

np. dział House Electro parę lat temu były zakładane dziennie minimów 15- średnio 25 a nawet 40 wątków , w jednym dziale !
A teraz ? 1-2 czsami 0

No to jak ma nam przybywać ludzi ?

Kiedyś muzikum było tak wytagowane wysoko że po założeniu tematu popularnej muzyki po dosłownie 5-6 godzinach gdy wpisało się w googlach to było na 4-5 pozycji niekiedy zdarzało się na 1-2 !! No to wtedy mieliśmy nie 100 gości ale 600-1000 jak dobrze pamiętacie + 500-600 zalogowanych !
Awatar użytkownika
1stacid
Weteran
Posty: 717
Rejestracja: 19 sty 2009, 15:48

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: 1stacid »

Zamiast rzucać propozycje CO zrobić, lepiej rzucić JAK to zrobić, ale samemu się tym zająć. Na swoim przykładzie się przekonałem, że tu gadanie a robota to dwie różne planety, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Gruca
Klubowicz
Posty: 363
Rejestracja: 24 lip 2013, 09:54

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Gruca »



Jak mamy to zrobić , Not Admin ! 0,0
Awatar użytkownika
Kamilos:)
Weteran
Posty: 508
Rejestracja: 01 wrz 2011, 23:12

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Kamilos:) »



Osoby zakładające takie forum powinny liczyć się z tym, że z czasem są potrzebne zmiany oraz wiedzieć jak to robić. Po za tym Gruca ma wiele racji. Forum stworzyli admini i admini zrobili krok w stronę jego upadku.
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Piotr 345 »



Ja nie zakładałem tego forum i w żadnym stopniu nie przyczyniam się do jego rzekomego upadku, chyba że ktoś jest ślepy i nie zauważa mojej pracy, to już nie moja wina. Zatem, kto jest temu winny? jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak dialogu pomiędzy użytkownikami, którzy nie chcą ze sobą rozmawiać, bo tak jest im wygodnie.
Panowie/koledzy -> Gruca, CjEx3, Kamilos, 1stacid
zapytam inaczej…. „Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień”… Być może za kilkanaście miesięcy przestanie istnieć to forum, tego nie wiem, ale nie sądzę żeby ktoś z was zamartwiał się tego właśnie powodu.

Piotr 345.
Awatar użytkownika
1stacid
Weteran
Posty: 717
Rejestracja: 19 sty 2009, 15:48

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: 1stacid »

Ja wiem, że nie wywiązałem się z obowiązków, ale kiedy jeszcze miałem czas to starałem się jak najlepiej.
Żeby komuś zaufać, trzeba samemu dać powody do zaufania (Nie mówię do Ciebie Piotrze, tylko do ludzi (ludzia?) zajmującymi się warstwą techniczną strony). Było pare pomysłów, szata zmieniona chyba dopiero z 1-2 tygodnie temu. Reszta zniknęła, regulaminu mało kto przestrzega, a poza tym jest tu taki ruch, że ciężko znaleźć jakieś przewinienia (I co, karać je banem?). Póki nie znajdzie się jakiś admin-dyktator z ogarniętą pomocą, ta strona będzie chyliła się ku upadkowi. Czego jej nie życzę.
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: R3haB »

Nie rozumiem z czego tu problem robić. Gruca, był kiedyś nowy plejer, ale wychodziły czasami jakieś uje muje dzikie węże, bo czasami playera nie było a linku nie dało się z tego wyciągnąć (jakieś hfaudhf \<21>uhasdh) więc często wychodziły nieprawidłowości. Dalej, co tu płakać nad starymi tematami, nie ma i tyle, są działy "Starsze" więc można powrzucać jakieś klasyki, jak się przypomni. Następna sprawa, nie wiem czy zauważyliście, ale i tak ostatnimi czasy na forum widziałem sporo ludzi, nie mówię że teraz, ale było (rekord 36,006, dodam że ok. 2011 rekord był 4,541). Skin nowy jest fajny, nawet niektórzy ze starych wyjadaczy mówią, że jest OK. Co tu rozstrząsać? Niby wszędzie są problemy, problemy i problemy. Sam w sumie nawet tak wcześniej myślałem. Ale to i tak nic nie da, bo forum i tak do swojej pierwotnej formy nie wróci, a przecież admini nie myślą sobie, że zmienią coś na forum i zrobią userowi na złość, żeby odszedł. Sam i tak już nie robię praktycznie nic na forum, ale mi się podoba tak jak jest i doceniam to co robi obecna administracja.
Awatar użytkownika
Gruca
Klubowicz
Posty: 363
Rejestracja: 24 lip 2013, 09:54

Re: No w końcu + dla @ , Parę uwag a będzie SUPER !

Post autor: Gruca »

Ja mogę jedynie pomóc jako uplader - za stare dobre czasy , nic więcej pomóc nie mogę.
ODPOWIEDZ