Zmiany na forum

Awatar użytkownika
Polar
Ekspert
Posty: 3993
Rejestracja: 21 cze 2010, 19:06

Re: Zmiany na forum

Post autor: Polar »

Bo aktywnych użytkowników na tym forum można policzyć na palcu jednej ręki xD Przykre, ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
kaska8813
Ekspert
Posty: 8099
Rejestracja: 05 lut 2012, 01:08

Re: Zmiany na forum

Post autor: kaska8813 »



Przebywam tu << WIĘCEJ >> od 4 lat i wiesz co? :)

Zmieniano tu,obiecano itd itp i w sumie jest jak jest,a powiem więcej - nie na obietnicach powinno się wszystko kończyć,ale z perspektywy czasu tak właśnie dokładnie dzieje się .

Pojawić się tu po latach,miesiącach - nie wiem nawet jak dawno Cie tu nie było i bez obrazy,ale wydaje mi się,że na pierwszym miejscu powinno się coś wnieść od siebie,a następnie szukać błędów i dalej :)

Z wielką przyjemnością zobaczyłam bym osoby do przenoszenia nieaktywnych tematów do archiwum,żeby nie stresować Userów :) ,ale cóż robię to sama oczywiście nie mogąc zapomnieć o życiu prywatnym - normalne chyba prawda ?? :)

Po co zmieniać Regulamin,jeśli są o niebo ważniejsze sprawy i nie istotne,że może nazwiesz je banalnymi .

A tak na marginesie - wiesz co jest najlepszą reklamą ? - pojawienie się dobrego tytułu ,bądz tytułów na stronie i masz około 400 gości w ciągu kilku minut :D

Przetestuj,jeśli nie wierzysz :D

Jeśli komuś zależy na nucie zgrzeszy i zarejestruje się - znam to z autopsji :)

Ta strona na tą chwilę potrzebuje ludzi do pracy ciężkiej i do takiej zapraszam :)

Pozdrawiam :)

P@blo
Specjalista
Posty: 1271
Rejestracja: 12 lis 2011, 13:18

Re: Zmiany na forum

Post autor: P@blo »

No siema. dawno mnie tu nie było. Nawet Piotr o mnie nie zapomniał. Moim zdaniem szata graficzna forum do poprawki bo niczym nie przyciąga szczerze mówiąc. A jak nie będzie zachęcać to niestety odwiedzający drugi raz może tu już nie zajrzeć.

Tak ogólnie myślałem że już forum padło bo jakieś info o szkodliwości strony się wyświetlało.

Nie mniej jednak witam ponownie.
ODPOWIEDZ