Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Dział widoczny tylko przez Administracje i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Tomix710
Ekspert
Posty: 2961
Rejestracja: 11 cze 2009, 21:16

Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: Tomix710 »

Siema !!!

Jako że przez ostatnie kilka dni dzieje się więcej na forum niż w przeciągu całego 2013 roku to wymyśliłem następną zmianę jaką moglibyśmy wprowadzić. Mianowicie chodzi o liczbę wrzutek, jak dobrze wiecie aktualnie wynosi ona 5 piosenek na dzień a gdy wchodzi się do działu Dance widzi się wiele tematów z x+ i przez taki sposób powstaje dużo dubli które nie zawsze są wychwycone. Dlatego pomyślałem aby zdjąć blokadę wrzutek na dzień ale zabronić wrzucać więcej niż jedną piosenkę na temat.

Zapraszam do dzielenia się swoją opinią.


Tags:
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: Piotr 345 »

Jakiś czas temu zastanawiałem się na podobnym rozwiązaniem o którym napisałeś,
chciałem go nawet przedstawić, ale pomyślałem sobie, a nóż ktoś z was wpadnie na podobny pomysł
i sprawa rozwiąże się sama.
Powiem tak, projekt ma swoje plusy i minusy ja zacznę od plusów:
- wyszukiwarka zawsze znajdzie temat, mniej pracy dla was, bo nikt nie musi kasować potencjalnych dubli.
Minusy, no cóż sami wiecie że grono teraźniejszych uploaderów jest bardzo wąskie,
Marcelo87, Mp3mania, Stanwer, Madiagos, Piotr 345, Tomix710, P@blo, martyna003, Myscha07, Wojciech 1980, władyss przepraszam jeżeli kogoś pominąłem. Ciężko im będzie wytłumaczyć fakt iż nie można wrzucać nutek X + 1 bo i dlaczego skoro wszędzie można, ale to tylko moje zdanie. Jeżeli faktycznie mało by do tego dojść to chciałbym, aby utwory tych samych wykonawców
można było wrzucać w temacie X + 1 ale wtedy limitu nie powinno być, ostatnio wytwórnie wypuszczają dużo mniej utworów niż kiedyś.
Podsumowując - bez limitu dla wszystkich a tematy X + 1 można ale tylko jeżeli dotyczą tego samego wykonawcy.
The End.
P@blo
Specjalista
Posty: 1271
Rejestracja: 12 lis 2011, 13:18

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: P@blo »

Trzeba bedzie zmodyfikowac regulamin zeby byl czytelny. Niestety temat byl walkowany i nadal sporo do przejrzystosci brakuje. Cj wspominal kiedys o tablicy ogloszen. Zastanowcie sie tez nad tym, bo niekiedy temat ktory jest wazny nagle zaginie w gaszczu i niewiele osob o nim wie.
Awatar użytkownika
Tomix710
Ekspert
Posty: 2961
Rejestracja: 11 cze 2009, 21:16

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: Tomix710 »

Nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem ale ja byłbym za tym aby w tematach x+ znajdowały się jedynie różne wersje tych samych piosenek.

Co do osób które wrzucają piosenki w dużej mierze na forum są to osoby dorosłe i na pewno zrozumieją nasze zdanie w tym temacie.

Wybacz Piotrze ale mimo Wielkiego szacunku w twoją stronę nie zgodzę się że jeśli na innej stronie tak jest to i na Muzikum musi tak być. Jest to nasze podwórko i to my tworzymy reguły i nie musimy być modni czy robić podobnie jak inni.
Awatar użytkownika
PavloZ
Specjalista
Posty: 1176
Rejestracja: 12 cze 2011, 14:31

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: PavloZ »

Kurde ludzie, czytam i nie wierzę! W końcu ożywił się temat, który poruszałem krótko po tym jak zostałem modkiem i zostałem zbyty: "to już było i nie przeszło". :D Chwała Wam za to, jak dla mnie zasada 1 temat=1utwór(w różnych wersjach) może być wprowadzona w trybie "na wczoraj". :)
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: Piotr 345 »

Czekam na wasze propozycje, jak ustalicie tak będzie i basta!!!
P@blo
Specjalista
Posty: 1271
Rejestracja: 12 lis 2011, 13:18

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: P@blo »

Jestem za ;) mniej syfu będzie. Wygoda przede wszystkim.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: Cj Ex3 »

Proponuję +X tylko dla utworów:
[0
Awatar użytkownika
Tomix710
Ekspert
Posty: 2961
Rejestracja: 11 cze 2009, 21:16

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: Tomix710 »

Jestem za aby reguły które napisał Cj weszły w życie.
Nie wiem na ile faktycznie nam to ułatwi życie ale może być lżej dla nas i osób które wrzucają piosenki ;)

PavloZ wybacz że skopiowałem twój temat ale kompletnie nie miałem o nim pojęcia ;D
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Ilość wrzucanych piosenek na forum.

Post autor: Piotr 345 »




Niech się tak stanie.
Amen.
___________________________

Pod koniec tygodnia napiszę odpowiednią wzmiankę na ten temat.

Zablokowany