Styczeń 2014

Dział widoczny tylko przez Administracje i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Styczeń 2014

Post autor: Piotr 345 »



Moderatorzy :) tak wygląda początek roku w waszym wydaniu,
chwalić się nie ma czym, tak bym powiedział, ale mimo to dziękuje za to
że chce wam się jeszcze cokolwiek robić na forum.

Pozdrawiam Piotr.

_________________________________________________________________________

Ps: Wasz Admin nie leży do góry jajami -> 18,140 robi wrażenie prawda xD

Awatar użytkownika
PavloZ
Specjalista
Posty: 1176
Rejestracja: 12 cze 2011, 14:31

Re: Styczeń 2014

Post autor: PavloZ »

Wygrałem? Chce medal... xD

edit. Btw. co się stało, że nie jestem już emerytowanym weteranem, tylko wożę się ze statusem vipa? xD

_________________________________________________________

W nagrodę na ciężką pracę rangi Vip-a otrzymali Moderatorzy - PavloZ i Ghost.

Piotr.
Awatar użytkownika
Tomix710
Ekspert
Posty: 2961
Rejestracja: 11 cze 2009, 21:16

Re: Styczeń 2014

Post autor: Tomix710 »

Czy może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega moja statystyka tematów 17/21?
Jak do tej pory jakoś nie miałem z tym problemu to teraz zupełnie nie wiem o co biega ;)

//Założyłeś 21 tematów, a 17 miało sens xD Interpretacja tabelki by PavloZ ;D

__________________________________________________________________

21 to tzw tematy x+

Piotr.

---------------

Na taką interpretację bym w życiu PavloZ nie wpadł :D

Co to za polityka ?!

Człowiek komentuje wrzutki od kilku miesięcy, jestem na podium w tematach i postach a vip (Very Important People) się nie dorobiłem :D

I powiem wam jeszcze więcej, zasłużyłem na tą oznakę bardziej niż PavloZ (Do Ghost'a mnie daleko) ponieważ wyłonił się jak Filip z Dżungli i na początku nabił z 1000 akcji a teraz wykorzystał lenistwo innych i jeszcze nagrody mu się należą a ja się pytam gdzie jest nagroda za te wszystkie godziny spędzone na tym forum, za te wrzutki do działu Hands Up których nie musiałem robić, za to że ludzie uważają mnie najlepszym modem na forum, za te wszystkie pomysły o których wspominałem a większość was i tak to miała w nosie.

Gdzie mam odebrać za to wszystko nagrody?! :D

Tomix710

P@blo
Specjalista
Posty: 1271
Rejestracja: 12 lis 2011, 13:18

Re: Styczeń 2014

Post autor: P@blo »

Ja się zgadzam. Jak kilka miechów z rzędu byłem na podium nikt nie zauważył i nie nagrodził ponadprzeciętnego wkładu w moderowanie. A tu nagle sypanie rangami. Kurwa.. świeta już były ;D
Awatar użytkownika
Subskryt
Weteran
Posty: 747
Rejestracja: 15 sie 2010, 13:53

Re: Styczeń 2014

Post autor: Subskryt »

krzycz Trybson!
Awatar użytkownika
Ghost
Ekspert
Posty: 2022
Rejestracja: 20 cze 2007, 11:31

Re: Styczeń 2014

Post autor: Ghost »

Tak że Piotrze zmień mi range na tą co miałem wcześniej żeby nie było problemów, żalów i innych tego typu wpisów. :P

___________________________________________

Nikomu nic nie będę zmieniał, decyzja zapadła THE END.

Piotr.
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Styczeń 2014

Post autor: Piotr 345 »

Panowie widzę że przyznanie komukolwiek z was rangi której nie ma inny Moderator to jakaś zbrodnia, Panowie tworzymy przecież zespół odpowiedzialnych ludzi, czy przyznanie Rangi V.I.P koledze Ghost który jest na forum od 2007 roku, ma na swoim koncie ponad 11 tysięcy akcji jest Super Moderatorem od bardzo dawna jest według was niezasadne, nie zasłużył po tylu latach na to skromne wyróżnienie!!!. Dalej PavloZ od samego początku aktywny moderator, jest z nami od ponad roku i nie ma Super Moda. Otrzymał z moich rąk rangę V.I.P ponieważ nie tylko moderuje forum, pracuje też na naszym FB, czy nie zasługuje na to skromne wyróżnienie.

Panowie na koniec bardzo was proszę, szanujcie decyzje Administratora bo ja wszystkie wasze decyzje szanuje i nie podważam i mało tego, zawsze jako Administrator doceniałem i doceniam waszą pracę.

Piotr 345.
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: Styczeń 2014

Post autor: R3haB »

Nie obraźcie się, ale nie wiem po co ten cały rozgardiasz, o rangę? Seriously? xD

Spokojny bądź Tomix, i tak wszystko w rangach masz "super" :D Każdy widzi Twoją pracę, a nagroda jeszcze do Ciebie przyjdzie :P
Awatar użytkownika
Tomix710
Ekspert
Posty: 2961
Rejestracja: 11 cze 2009, 21:16

Re: Styczeń 2014

Post autor: Tomix710 »

A więc z tego miejsca chciałem przeprosić wszystkich którzy zostali urażeni moja wypowiedzią ;)

Prawda jest taka że napisałem to co napisałem a potem przemyślałem.

Piotr: Nigdzie nie napisałem że VIP dla Ghosta jest czymś wielkim bo można się zastanawiać dlaczego taka rangę dostał tak późno.

Tomix710
Awatar użytkownika
PavloZ
Specjalista
Posty: 1176
Rejestracja: 12 cze 2011, 14:31

Re: Styczeń 2014

Post autor: PavloZ »

Tomix: bo nie liczy się ilość tylko jakość xD
W sumie to pare głupich pixeli i od razu pojawiło się życie w dziale ;D

A tak całkiem poważnie to dzięki Piotrze, choć też uważam, że nie zasłużyłem na jakieś wyróżnienia. Z drugiej strony te rangi, punkty i nie wiadomo co jeszcze pasjonują mnie nie bardziej niż wczorajszy obiad, więc idę dalej robić swoje xD
Zablokowany