Nowy layout!! Ocena

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: Cj Ex3 »



Nie za bardzo rozumiem twojej reakcji oraz tego, co do układu obiektów w layoucie mają photoshopowe pędzle.

Ustaliliśmy już, że Adamsky podsunął ci pomysł 'zrób layout na podobiznę 4c' i uważam, że była to bardzo zła propozycja, a kto wie - może i nawet o negatywnych skutkach dla forum (zakładając, że będzie wprowadzona). Od tego momentu kończy się moje zdanie i wchodzi fakt, że z nikim tego nie przedyskutował, a ty namęczyłeś się być może na darmo.

Przez słowa "wkopałeś" mam na myśli właśnie powiedzenie prawdy, ponieważ Adamsky nigdzie wcześniej nie wspomniał, że maczał w palce w tym, że layout rżnie z 4clubbers. Negatywne opinie związane z tym faktem mogły lecieć w twoim kierunku a nie jego. Z kolei jeśli ktoś coś zleca i daje taką właśnie (niezal. od nazwy) prośbę/propozycję/pomysł to głupio by to wyglądało się nie ustosunkować.

Podsumowując: w tym, że layout jest (tu wstaw dowolny przymiotnik, który określa obiektywnie wady produktu) nie ma twojej winy. Gdybyśmy natomiast byli forklabsami to odwaliłbyś właśnie bardzo dobrą robotę ze skórką zimową ;)

Na marginesie powtórzę swoje poprzednie słowa - kopiowanie pomysłów od 4c pogarsza nastawienie nowych osób (potencjalnych userów) do forum niezależnie od tego, czy kopia wygląda dobrze, czy źle. Przypominam jeszcze o demokracji - jak już będą trzy szablony gotowe to proponuję zrobić głosowanie na najlepszy jako oficjalny. I wtedy nie będę miał argumentów, na czym chyba niektórym bardzo zależy xD

Tags:
DABEstudio
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 03 kwie 2013, 15:05

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: DABEstudio »

Osobiście zrozumiałem to co napisałeś ( geniusz ) i chyba nic nie muszę dodawać, bo zupełnie wyczerpałeś temat :)
Jeżeli chodziło o te brushe, to zapewne ja mogłem coś 'pokręcić' ( te 'zlewające się' brushe <- myślałem, że o to niektórym chodzi, że jest 'skopiowane' ).
Nie pozostaje mi nic jak tylko czekać na decyzję innych.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Adamsky
Ekspert
Posty: 3095
Rejestracja: 04 wrz 2010, 11:44

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: Adamsky »

moze i zła, moze nie zła. jednym się podoba, drugim nie... zawsze mozna to zmienic... Irek wiedział o tym i się zgodził inaczej bym nie pisał z DABE o tym. ale jakos nie mam z nim kontaktu ostatnio, podobno ma problemy z połączeniem internetowym. Ale bez niego nic nie ustalam sam. Jesli naprawde wam tak to nie pasuje myśle ze DABE da rade przerobić to tak zeby nie przypominało innego forum.
P@blo
Specjalista
Posty: 1271
Rejestracja: 12 lis 2011, 13:18

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: P@blo »

Ale się spinacie, o podobieństwie do 4c napisałem już w 1 poście więc po co wałkować to samo w kółko?

Trzeba tylko dać konkretne argumenty co poprawić i tyle. Nie znosze wodolejstwa, postawmy sprawę jasno(co dodać, co wyrzucić, konkretna kolorystyka itp.)

Tak powinniśmy to wszystko zacząć.
Awatar użytkownika
Kamilos:)
Weteran
Posty: 508
Rejestracja: 01 wrz 2011, 23:12

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: Kamilos:) »

Wygląd powinien być unikalny, sam w swoim rodzaju czyli nasz. A nie odgapiamy, wzorowany na innych forach. Już pewnie na 4c mówią że wzorujemy się na ich grafice. To jest Muzikum a nie jakieś inne forum. Jeśli nie macie pomysłu na grafikę to może zostańmy przy starej.
Awatar użytkownika
Venetik
Użytkownik
Posty: 146
Rejestracja: 17 mar 2008, 10:24

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: Venetik »

Krytyka:

Styl za jasny, wszystko zlewa się ze sobą. Jest jakoś dziwnie. Może spróbujcie czegoś innego?

+ zobaczcie na mój avatar - tak miało byc? XD
Awatar użytkownika
radekdudek11
Specjalista
Posty: 1652
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:44

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: radekdudek11 »

wersja mobilna forum stala sie kantem dupy o ktore trzeba cos potluc ,tak odemnie
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: Piotr 345 »

Nowa szata forum będzie na dniach, proszę o chwilę cierpliwości.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Nowy layout!! Ocena

Post autor: Cj Ex3 »

Czekamy na nowego mobilniaka, bo teraz to nawet logo muzikum nie ma ;p
ODPOWIEDZ