Problem z linkami

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
RoolAnd91

Problem z linkami

Post autor: RoolAnd91 »

Mam problem z linkami, a mianowicie gdy chce wejsc w strone na forum gdzie sa umieszczone linki do sciagniecia wyskakuje mi komunikat ze nie mam uprawnien . Dlaczego tak sie dzieje? moze to byc zalezne od tego ze mam konto od 10 minut dopiero ?

chodzi mi o to forum:

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/archiwum-utworow-f148/11-11-08-345-najlepsze-utwory-retro-t17098.html

Tags:
Awatar użytkownika
Serce28
Ekspert
Posty: 6858
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:04

Re: Problem z linkami

Post autor: Serce28 »

Tak się dzieje gdyż temat trafił do archiwum utworów i niestety nie masz tam dost&#281 ;p u. Jak każdy zwykły użytkownik .

Pozdro :)
RoolAnd91

Re: Problem z linkami

Post autor: RoolAnd91 »

Zwykly uzytkownik ? a mianowicie kim jest taki niezwykly ? :D

ano dziekuje za odpowiedz ;)
Tequila
Specjalista
Posty: 1014
Rejestracja: 14 mar 2008, 13:22

Re: Problem z linkami

Post autor: Tequila »

Taki niezwykły użytkownik .... który ma dost&#281 ;p tam gdzie ma to Moderator..... Admin ..... ale o tym wiesz ..... )}I{(
RoolAnd91

Re: Problem z linkami

Post autor: RoolAnd91 »

ano to mam mega pecha bo zalezy mi na tych linkach :D , kurde i co ja teraz zrobie ? ;p

a dziekuje za odpowiedz ;*
RoolAnd91

Re: Problem z linkami

Post autor: RoolAnd91 »

ano wiem wiem i znam tylko jak juz mam wszytsko gotowe tylko sciagnac no to po co szukac :P

ale nic innego mi nie zostalo jak szukanie :D

dzieki ;)
Awatar użytkownika
darXide
Specjalista
Posty: 1347
Rejestracja: 28 kwie 2006, 18:33

Re: Problem z linkami

Post autor: darXide »

Zawsze możesz prosić uploadera o reup ;P
Awatar użytkownika
Chomik
Weteran
Posty: 634
Rejestracja: 09 cze 2005, 14:25

Re: Problem z linkami

Post autor: Chomik »

Dostep do archiwum i i kosza, jak to juz wcześniej wspomniano, maja tylko modzi i admini. Nie znajdziecie już tam i tak aktywnych linków, wiec nie widze wielkiego sensu by te tematy odwiedzać.
Ponadto dzieki temu nie wyświetlają Wam sie tematy z tych działów w "Podobne wątki" ;)
ODPOWIEDZ