jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Monika

jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Monika »

Tak jak w Temacie.

Mam Taki Problem...Iż zainstalowalam GG play ale laduje sie 8% i dalej nie chce sie zaladowac .. w Necie pisze, ze trzeba (cytuje):
"Ustaw poprawnie dostęp do Internetu. Większość aplikacji w telefonie będzie działać z profilem WAP. Niestety Mobilne Gadu-Gadu wymaga poprawnie ustawionego profilu Internet. Skontaktuj się z operatorem w celu poprawnego ustawienia telefonu."

Ja za bardzo nie czaje jak to zrobic, jakby ktos mogl pomoc, to bede b. wdzieczna. pzdr ;)

Tags:
M@c&0

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: M@c&0 »

Monisia Idz Do salony Play To ci za darmo ustawia internet . Aha jaki telefonik??
Monika

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Monika »

Samsung L760
Awatar użytkownika
Under B (Bartii)
Specjalista
Posty: 1548
Rejestracja: 10 gru 2008, 22:19

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Under B (Bartii) »

Monika pisze:Skontaktuj się z operatorem w celu poprawnego ustawienia telefonu."
Odpowiedź w pytaniu :D Najlepiej bd jak pójdziesz do salonu. Jak ja miałem kom z Ery i tam chciałem ustawić sobie wap i gg, to mi w 5 min w salonie załatwili.
Monika

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Monika »

Mam jechac do K&#281 ;p na do salonu Play'a? Wiem,z e mozna to inaczej zalatwic..
Awatar użytkownika
ZbiDol
Weteran
Posty: 738
Rejestracja: 16 lis 2007, 16:03

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: ZbiDol »

Ze strony Play wyślesz jedynie konfiguracje na MMS i WAP. programy na javie działają jedynie na konfiguracji INTERNET, którą musisz sama swtorzyć.

Wejdź w USTAWIENIA -> KONFIGURACJA -> DOMYSLNE USTAWIENIA KONFIGURACJI i sprawdź, czy przesłana konfiguracja WAP Play została uaktywniona, jeśli jest inna - wybierz Play i zatwierdź. nastepnie wejdź we WŁASNĄ KONFIGURACJĘ USTAWIEŃ, stwórz NOWY PUNKT DOSTĘPU Nazwa: Internet i wejdź w USTAWIENIA PUNKTU DOSTEPU -> Nośnik: dane pakietowe -> Ustawienia nośnika -> Pkt dost. danych pakiet.: INTERNET -> Typ sieci: IPv4 -> Typ uwierzytelniania: Bezpieczne -> Nazwa i hasło NIC NIE WPISUJESZ. Wróć do ustawień konfiguracji i wybierasz INTERNET (który sama stworzyłaś bo na początku był tylko WAP PLAY). Po czym wejdź w USTAWIENIA -> ŁĄCZNOŚĆ -> DANE PAKIETOWE -> USTAWIENIA DANYCH PAKIETOWYCH i Aktywny punkt dost&#281 ;p u to INTERNET. Dalej Edytuj akt. punkt dost&#281 ;p u i w obu pozycjach INTERNET
Monika

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Monika »

Ja nie mam w telefonie takiego czegos jak "KONFIGURACJA: ; |
Awatar użytkownika
ZbiDol
Weteran
Posty: 738
Rejestracja: 16 lis 2007, 16:03

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: ZbiDol »

musisz cos miec na podobny temat ! Konfiguracja,ustawienia,konta danych.. ! To jest to samo.
Monika

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Monika »

ja mam takie cos:

Ustawienia:
Łącznosc:
-Bluetooth
-Wybor Sieci
- Tryb pracy sieci
-Preferowane sieci
-Profile Transmisji Danych

Niczego innego nie ma ...
Awatar użytkownika
Bartezz
Ekspert
Posty: 2544
Rejestracja: 27 paź 2007, 21:55

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Bartezz »

Kod: Zaznacz cały

http://www.mojplay.pl/topics52/mobilne-gg-w-samsung-l760-problem-vt4882,15.htm
Tu Znajdziesz Monia rozwiązanie ;) Kolezanka Ma taki Sam problem Jak Ty ale Jej Sie Udało ;)
Monika

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: Monika »

Działa ! :D
AttA..XD

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: AttA..XD »

Witam... Proszę o pomoc.
Posiadam telefon Sony Ericsson k800i i próbowałam wbić na GG. Podobnie jak koleżanka staneło na 8% i dalej nie chce się ruszyć. Co mam robić. Z góry dziękuje.
k@mi

Re: jak poprawnie ustawic dostep do internetu Play GG - PILNE

Post autor: k@mi »

Też mam problem z play gg. Wszystko byloby dodrze, gdyby nie to, że nie mogę wysyłać wiadomości na gg w kompie ;/ z telefonu na telefon mogę wysyłać wiadomości, ale na komputer już nie :/ nie wiem o co chodzi. Co mam robić?? z gory dzięki :D
Zablokowany