Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
dziodek
Ekspert
Posty: 4711
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:38

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: dziodek »

:hm:

po pierwsze : większa czcionka bo malo czytelnie teraz jest

po drugie : czemu niema nowych tematów pod SB też można przywrócić ;-)

po trzecie : coś dziwnego :lol: czemu samemu dodawać znajomych ? porzednio było okiej

po czwarte : czemu data jest np 10-30-2010 .... po jakiemu to :lol: powinno być : 30-10-2010

Tags:
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: DjOhma »

Ciężko mi się przyzwyczaić do tego.. ;x Mam nadzieję, że wiecie co robicie bo jak narazie to mi sie wgle nie podoba ;<
Awatar użytkownika
Blue'Tone
Weteran
Posty: 882
Rejestracja: 13 gru 2010, 14:17

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Blue'Tone »

Tragedii nie ma..
Trochę kosmetyki na stronie głównej, bo zlewa się całość.. wygląd wewnętrzny tematów jest całkiem w porządku.
Przydałoby się bardziej czytelnie zrobić, które posty były nie przeczytane plus tak jak koledzy wyżej, większa czcionka.
Playerami soundcloud chyba nikt by nie pogardził..
Zmiany obrazków rang również byłyby fajne, bo te w porównaniu z poprzednimi są tandetne.. (wolałem starsze i tu również jestem za przywróceniem ich.. może i przejedzone, ale normalne..)
Podpiszę się również pod lsudnego, przydałoby się, aby każdy mógł sobie wybrać kolorystykę..
I chyba tyle ode mnie..

Awatar użytkownika
Xsior
Weteran
Posty: 554
Rejestracja: 26 lut 2010, 17:09

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Xsior »

no przydało by sie ciemniejsze tło...
Jakoś nie wygląda to lepiej niż przedtem zbytnio
edit:
i gdzie sa moje thanksy i wstawki ja sie pytam??!!
Awatar użytkownika
Zegar
Ekspert
Posty: 6984
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:25

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Zegar »



Thanksy i wstawki najprawdopodobniej zostaną zwrócone.
Awatar użytkownika
Captiva
Specjalista
Posty: 1517
Rejestracja: 08 paź 2007, 15:50

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Captiva »

dla mnie narazie kupa... wymieniać braki itp to se możemy, ale większość pewnie nigdy nie będzie poprawiona...
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Cj Ex3 »

<- Ta ikonka ma być żółta bo niebieski za bardzo zlewa się z szarym i ch*ja widać.
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: lsudny »

[Dzisiaj 15:42]

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/member.php?u=255836
: co jest? wciskam "zaznacz fora jako przeczytane" i wchodzi mi w dział motoryzacja, wciskam drugi raz i jestem w dziale hardstyle/jumpstyle. o co chodzi? ;o

to tylko przykłady bo dzieje mi się tak cały czas, raz tylko zadziałało (teraz wcisnąłem i weszło mi do ASOTów)
Awatar użytkownika
Adamsky
Ekspert
Posty: 3095
Rejestracja: 04 wrz 2010, 11:44

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Adamsky »

Gdzie statystyki??;( niech wróci ile kto wrzucił utowrów na forum, ile dostał podziękowań. dobre jest to w nowej wersji ze pokazuje ile dany użytkownik podziekował innym ;) wrócą te statystyki i bedzie ok ;)

Po drugie przydzielcie wkoncu rangi, bo mam nadzieje ze ich nie likwidujecie... mam 150 wrzutek i bardzo duzo postów i nalezy sie mi to :)
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Cj Ex3 »

Przestawiło nam subfora w Waszych Produkcjach. Od kiedy Pozostałe są na początku?
Btw jest tu coś takiego jak auto-wysyłanie? Zacząłem pisać tą wiadomość ale musiałem odejść od kompa i 10 minut później w magiczny sposób sama się wysłała...
Awatar użytkownika
sŁoNy
Specjalista
Posty: 1575
Rejestracja: 10 paź 2010, 15:23

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: sŁoNy »

Statystki mogłyby wrócić typu thx ile było, wrzutki itp. Ogólnie forum może być ;)
Awatar użytkownika
Martin
Ekspert
Posty: 3344
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:19

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Martin »

to tak... nowe forum to porażka... nie dopracowane wypuszczać to aż wstyd... zmienił bym tu w ch*"j i trochę:

1. czcionka do zmiany...
2. zmienić legendę dotyczącą nowych postów itp itd...
3. brak playerków sc...
4. w sygnie nie czyta mi linków do obrazków...
5. SB do poprawy całe beznadziejnie to wygląda, proponował bym wrócić do starego SB...
6. chciałbym też widzieć ile wstawek mam... nie ma przekierowań do wstawek danego użytkownika a często przeglądałem wstawki ulubionych uploaderów....
7. RANGI !!! nie ciężko zrobić a lepiej to wszystko będzie wyglądało... teraz jedna wielka kupa z napisem senior member xD
8. te napisy "Podziękuj, Szybka odpowiedź do tej wiadomości Odpowiedz, Odpowiedź z cytatem Odpowiedź z cytatem " mniejszą czcionką... tak jak i podziękowania dla postów, za duże to okienko wyskakuje...
9. fajnie by było gdybyście po przywracali znajomych...

napisze więcej jak tylko znajdę chwilkę czasu...
Awatar użytkownika
Przemo310383
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 04 sie 2011, 12:49

Re: Forum po konwersji - czego brakuje, błędy, problemy - piszcie tutaj

Post autor: Przemo310383 »

Mnie ogólnie bardzo się podoba (wizualnie). Można się oczywiście do pewnych rzeczy doczepić, ale ludzie, to dopiero początek działania nowego forum i po to jest ten temat otwarty, by zgłaszać swoje uwagi (nie tylko pretensje). Nikt przecież tego nie zmieniał Wam na złość! Ponoć statystyki mają wrócić. Jestem przekonany, iż z czasem wszystko będzie w jak najlepszym porządku (jeśli tego dopilnujemy :) ).Wiadomo również, iż są tematy w których wszystkim się nie dogodzi, bowiem się sprzęgają- trzeba wypracować złoty środek :)
Największy problem z jakim się spotkałem, to faktycznie w dziale DnB, DuB, pojedyncze utwory, kiedy chce przejść przez pierwszą stronę (np na drugą), to przeskakuje mi do działu Tranc (czyżby podejrzana promocja gatunku ;P).
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Zablokowany