Weekend - Ona tańczy dla mnie

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Sock3t
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2013, 21:41

Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: Sock3t »

Witam.: )
Chciałbym wam przedstawić mój nie pierwszy Mashup, którego zrobiłem
Chcę się dowiedzieć czy mam do tego talent i czy mi się opłaca robić coś takiego dalej.
Tutaj proszę to przesłuchać:

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=3dAo8HKc50A
Mam nadzieje, że sie spodoba i zaprośicie znajomych, żeby posłuchali.
Obejrzałem kilka set takich remixów i mahupów i myśle, że ten mój jest o wiele lepszy niż tamte, ale moge się mylić.
Tak wiec zapraszam do odsłuchania ; )

Tags:
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: Cj Ex3 »

Miło wspominam podstawówkę. Jak już dostaniesz się do gimnazjum to twórz ile wlezie bo za dojrzewania powstają najlepsze tracki. Tylko proszę, przed drugą klasą gm nic nie wstawiaj do Waszych Produkcji bo starzy userzy dostaną zawału i będziesz miał ich na sumieniu... ;)

Nie ilość wyświetleń a technika czyni z ciebie zawodnika, parafrazując pewne powiedzenie na które jesteś za młody ;p
Pozdrawiam :)
Sock3t
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2013, 21:41

Re: Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: Sock3t »

Tak szczerze to już jestem w Gimnazjum i powinienem być w 2 klasie, ale jakoś w tamtym roku się nie chciało chodzić do szkoły no i jakoś tak wyszło, że zostałem : )
Dobrze postaram się nie wstawiać : D A co do zawału to nwm czy przez takie moje bzdety, można zawału dostać : D
Do naszych : D? Ja to sam robiłem, filtrowałem Weekenda, żeby mieć acapelle, Dubstep to kolega zrobił i dał mi, żebym już sie nie męczył : D Parazfrazując ? : D Jak byś mógł to napisz na PW co to znaczy bo fakt jestem młody i nie rozumiem co to znaczy : D
Dzięki za odsłuchanie i zapraszaj Znajomych, żeby odsłuchali : )
Awatar użytkownika
1stacid
Weteran
Posty: 717
Rejestracja: 19 sty 2009, 15:48

Re: Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: 1stacid »

Nie wiem czy jest się czym chwalić... A co do tracku, hmm od samego tytułu i wykonawcy dostaje spazmów. Poza tym chyba regulamin się kłania i nie mam zamiaru zapraszać znajomych, nic mi nie zrobili :)
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: Cj Ex3 »

Ja pierwsze eJaye miałem jeszcze zanim wprowadzili nam oceny do dziennika (system plusowy) a FL Studio było w miarę opanowane już w szóstej klasie. Od tych programów zacznij.

*Protip*
Nie rób mash-upów zanim nie nauczysz się robić muzyki w ogóle i nie liźniesz trochę didżejki. Bo w Audacity posklejać dwa kawałki żeby nie trzymały się kupy to każdy umie. Na razie jest tak bardzo źle, że linka nie podesłałbym nawet wrogom, ale jak przyłożysz się do jakiejkolwiek nauki tego, co robisz to za 2-3 lata nie powinno być źle ;)
Awatar użytkownika
radekdudek11
Specjalista
Posty: 1652
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:44

Re: Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: radekdudek11 »

Cjay ja tez od e'jay zaczynalem hehe hihi hu.Dzieki niemu poznalem podstawowe zasady samplowania .Mushupy i inne endroferazy nie powinny wogole byc w tym dziale .
Awatar użytkownika
The`Naturat
Klubowicz
Posty: 360
Rejestracja: 17 kwie 2009, 17:28

Re: Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: The`Naturat »

czy mi się tylko wydaje czy to jest ten sam człowiek który wrzucił już to do innego działu, napisałem tam swoją opinię na temat tego czegoś a potem jakoś dziwnie ten temat zniknął... interesujące...

Nie ważne co, nie ważne jak, ważne że z wokalem weekendu. :D
Sock3t
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2013, 21:41

Re: Weekend - Ona tańczy dla mnie

Post autor: Sock3t »

Ja to akurat robiłem w Fl Studio : ) a tak to narazie zaczynam : )
ODPOWIEDZ