Rezygnacja

Zbiór zakładanych tematów i postów ważnych kiedyś, tu trafiają tematy nieaktualne i przedawnione.
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Rezygnacja

Post autor: Piotr 345 »

Panie i Panowie Moderatorzy, nadeszła chwila, która kiedyś musiała nadejść,
mianowicie z dniem 17.listopada 2014 roku, przestaje być Administratorem tej strony,
mówiąc inaczej moja przygoda z forum dobiegła końca.
Ciężko jest mi mówić o powodach tej decyzji, różnie myślałem, może jeszcze miesiąc,
może kilka miesięcy ale w końcu doszedłem do wniosku „ Piotr 2 lata w zupełności wystarczy”.
To był ciężki okres, kosztował mnie wiele nerwów i poświęceń, o których nie chce pisać.
Po dwóch latach Administrowania uświadomiłem sobie, że wszystko co tu zrobiłem
nie jest już nic warte. Miałem kilka ciekawych pomysłów, które w pewnym stopniu przedłużyły nadzieje na rozwój tej strony, ale jakiś czas temu doszedłem do wniosku że nie ma sensu dalej się poświęcać
ponieważ nie ma dla kogo. To była i jest dla mnie bardzo trudna decyzja, ale inaczej chyba nie można było.
Na koniec chciałem podziękować wszystkim Moderatorom za dotychczasową pracę,
Wszystkiego Dobrego.

Piotr 345
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: Rezygnacja

Post autor: R3haB »

Nie no, nie Ty... Może się zastanów nad tą decyzją, jest dla kogo, uwierz mi że jest, przeczytaj sobie mojego posta w temacie Grucy. Nie patrz na innych, po prostu rób swoje!
P@blo
Specjalista
Posty: 1271
Rejestracja: 12 lis 2011, 13:18

Re: Rezygnacja

Post autor: P@blo »

Ej Pietrek ;) to ja tu wracam a Ty sobie uciekasz? może jeszcze rozbujamy to wszystko hmm
ODPOWIEDZ