[o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

[o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: Tebes »

Awatar użytkownika
DjGerym
Klubowicz
Posty: 479
Rejestracja: 18 sie 2010, 12:58

Re: [o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: DjGerym »

jak dla mnie ZEEEERRO kompresji ;d mam zaszczyt wręczyć ci nagrodę mózgotrzepa 2011 ^^
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: [o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: Cj Ex3 »

O kierwa zajebiste intro, ten bass albo sfazowany (dobrze) albo takie ch*jowe wejście słuchawkowe jest w czytelni w mojej szkole (źle) ;p

Tylko tych Wi Ar De Czempions wywal albo do tempa wpasuj bo brzmi tragicznie xD I zapodaj im overdrive'a + zlayeruj go (kilka kopii tego samego sampla grających w bardzo niewielkich odstępach, taki troszkę szatański efekt jak się zpitchuje każdą kopię osobno) xD
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: [o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: Violet Rocket »

Ale rozpie*dol! Gdybym ćpał fetę i piguły rozje*ałbym na tym kosmos : DDDDDD

W każdym razie co mnie zawsze zaskakuje w Twoich core'ach to przejrzystość niektórych dźwięków, które nie giną w tym tumulcie i natłoku wszelkiej maści elementów. To, że utwór nie wyląduje na moim iPodzie jest pewne ale dla miłośników gatunku będzie rarytasem.
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: Tebes »

@Gerym: jak ZERO kompresji? :D właśnie takie kompresory ze niemal sam punch na perce słychać, a nagrodą byłby jakiś industrial <niekoniecznie ciężki!> zrobiony przez kogoś z forum ;>

@CJ: no bez jaj wypieprzę ZNACZNĄ większość tego Queen'a <w kilku miejscach pójdzie pitch w dół i zostanie bo pasuje mi> a spróbuję z layerem, o ile bedzie czas na zabawy, a basik to sampel jest ale rozciagniety w czasie i camelphatem dosc kozacko potraktowany, same skrajne ustawienia wszelkich pokretelek :D

@Rocket: właśnie na tej czystości ZAWSZE próbuję się skupić robiąc ten syf ciężki... ja tam nie biorę nic niedozwolonego, jakoś mi to samo siedzi we mnie... lubię . :)
Awatar użytkownika
Patrisoon
Użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 30 sie 2011, 18:20

Re: [o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: Patrisoon »

jak mozna cpac przy tym fete jak wszystko trzeszczy jedynie basik dobry pod koniec ..
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: Tebes »

nic nie "trzeszczy", wszystko to 100% zamierzony efekt. Rozumiem, że żadnych hardcore'ów nie słuchasz i stąd to "zmieszanie"? :D
downloadnij i stestuj bo ten badziewny plajer jeszcze psuje mocniej ;/
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: [o6.o9.11] T3BE5 - Plan is OK! [breacore/terror]

Post autor: Violet Rocket »



Jak można w ogóle ćpać fetę, skoro to ścierwo gorsze jest od alkoholu (lub porównywalne).
ODPOWIEDZ