[13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

[13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: PhilvanSound »

Panie i Panowie, oto coś PIĘKNEGO !!! :shock:

Najnowsza produkcja Tiesto i Chris'a Burns'a... Brzmienie kawalka powala na ziemie, brzmi naprawde rewelacyjnie :)

Licze na cala masę waszych komentów bo nie skomentowanie takiej nuty to grzech :D

:punk: :napalony: :brawo:
Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Kod: Zaznacz cały

http://www4.zippyshare.com/v/47752142/file.html
Oceniac i komentować !! :D

Tags:
SemiCom

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: SemiCom »

Jak dla mnie nic specjalnego ;/ szczerze
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: PhilvanSound »

No coz, sa gusta i gusciki, mi sie bardzo podoba ale i tak dzieki za komenta. Pozdro.
SemiCom

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: SemiCom »

Pewnie ze są, jest multum osób ktorym podoba sie taki styl ;)
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: Wir00z »

'Player[1 pisze:]Jak dla mnie nic specjalnego ;/ szczerze
Dla mnie również.. Tiesto stał się już bardzo komercyjny i to najbardziej mnie denerwuje.. To nie to co kiedyś jak na parkiecie szalałeś przy Adagio lub Traffic`u.. A szkoda,ale może jeszcze kiedyś wróci dawny "Teściu" ;)
SemiCom

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: SemiCom »

Wir00z, co prawda rmx First State swietny ale co do Tiesto - Ten Seconds Before Sunrise (First State remix) to powiem "jest przeokropny" \oooooooo/ a w sumie swieze ;)
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: PhilvanSound »

Tiesto jak Tiesto, ale prawde mowiac nie przeszkadza mi to ze jego produkcje sa coraz bardziej komercyjnym, on dla mnie zawsze bedzie tym samym Tiesto, najlepszym z Top100 :)
Awatar użytkownika
Iza
Ekspert
Posty: 3534
Rejestracja: 17 mar 2007, 12:40

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: Iza »

Dla mnie to całkiem całkiem ;) Fajny klimacik nic dodać nic ująć...po prostu polecam :p dzięki za wrzutkę, pozdro :)
Gucio2
Nowicjusz
Posty: 89
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:35

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: Gucio2 »

Sadzac po komentarzach myslalem, ze bedzie gorzej... Ale jest calkiem calkiem...
Awatar użytkownika
Wisien
Weteran
Posty: 752
Rejestracja: 21 kwie 2007, 14:36

Re: [13.07.08] - Tiesto pres. Allure feat. Christian Burns - Power Of You (Original Mix)

Post autor: Wisien »

całkiem do posłuchania, ale spodziewałam się czegoś lepszego... jak dla mnie 7/10

podzielam Twoje zdanie Wir00z... tęskno do tych klimatów...
ODPOWIEDZ