Master Beatz - It's a Dream [DEMO]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
masterbeatz

Master Beatz - It's a Dream [DEMO]

Post autor: masterbeatz »

Witam ponownie, tym razem chciałem się podzielić demkiem It's a Dream, które zacząłem pewien czas temu, a do dzisiaj nie mogę się za niego "ostatecznie" zabrać. ;)
Mam nadzieję, że Wasze komentarze mnie zmotywują i w najbliższym czasie "wydam" pełną wersję :)
Chciałem jeszcze dodać wiadomą sprawę: "Demo is Demo" także mam świadomość błędów w projekcie :)
Pozdrawiam, Master Beatz

Kod: Zaznacz cały

http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=mofg0xtac7

Tags:
DJ Krzyk

Re: Master Beatz - It's a Dream [DEMO]

Post autor: DJ Krzyk »

No więc tak: Początek średnio Mi się podoba.. Ten Bass taki sobie.. Wokal może być, Loop też... To pierwsze przejście trochę słabe :) Potem Bass nieco bardziej Mi się podoba... Kick odpowiednio nagłośniony... Clap trochę za cicho... Hi-Haty są spoko.. Lead może być.. Ale też taki lekko Filipowy ;) Potem Bass o wiele bardziej Mi się podoba niż ten wcześniejszy.. A potem to wszystko się kończy... No cóż.. Pozostaje nam czekać na pełną wersję (jeśli wyjdzie)...

Na +:

- Bass (ten w części z Leadem) może być..
- Kick odpowiednio nagłośniony..
- Hi-Haty mogą być..
- Wokal fajnie wpasowany..
- Loop na początku może być...

Na -:

- Ten początkowy Bass niezbyt Mi podchodzi..
- Clap trochę za cicho..
- To pierwsze przejście trochę słabe..

Tak więc to tyle ode Mnie.. Demko jest spoko, wymaga lekkiego dopracowania.. Cóż, poczekam na pełną wersję, wtedy bardziej szczegółowo ocenię...

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: Master Beatz - It's a Dream [DEMO]

Post autor: PhilvanSound »

Na poczatku wielki plus za linka :D Kilka serwerów i nie ma problemu ze sciagnieciem :)

Nie podoba mi sie ten arp pod vocalem, za bardzo taki acidowy, daj lepiej zamiast niego jakies lepsze komercyjne arpeggio. Bardzo podoba mi sie ten pierwszy, piszczacy lead, melodia tez swietna. Bass lepiej brzmialby o oktawę niżej. Na vocalik dodaj jakiś efecik, zeby brzmienie nie bylo takie jednolite. Odrobina swiezosci nie zaszkodzi. Ogolnie ciekawie i czekam na full-a :)

Pozdro
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: Master Beatz - It's a Dream [DEMO]

Post autor: pitey »

Dj Krzyk jak zwykle wszystko napisze :P

ps. o ile mi wiadomo to wokal east clubbers-ów więc to chyba remix powinien byc... ale nie wiem moge się mylić.
LoveStylerz

Re: Master Beatz - It's a Dream [DEMO]

Post autor: LoveStylerz »

Popieram słowa Piteya :) W sumie dość dobry kawałek, równie fajny jak ten poprzedni. Jak już napisał DJ Krzyk ten Bass na początku nie bardzo Mi się podoba. A tak to nawet wszystko Ok. Postawię 9/10.

Pozdro :D
ODPOWIEDZ