mlody - electro sunrise (Po długiej przerwie)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
pawso
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2005, 10:41

mlody - electro sunrise (Po długiej przerwie)

Post autor: pawso »

Wracam po długiej przerwie z moją nową produkcją, i czekam na wasze oceny.

Wersja demo:
młody - electro sunrise

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedyshare.com/615356234.html

Tags:
DJ Krzyk

Re: mlody - electro sunrise (Po długiej przerwie)

Post autor: DJ Krzyk »

A więc: Ten Loopik na początku przypomina Mi standardowego Loopa z FL'a, tylko że trochę spitchowanego w dół.. Boom całkiem ciekawy.. Kick dobrze nagłośniony.. Bassik Mi się podoba.. Podobają Mi się te Fille w przejściach.. Leady też całkiem spoko.. Clap troszkę Mi nie podszedł.. Ogólnie nie gostuję w Electro, więc nie dam takiej sprecyzowanej oceny.. Ogólnie jednak całkiem nieźle to wyszło, niektóre dźwięki Mi się nie podobają, ale jako całość brzmi całkiem nieźle.. Poczekam na pełną wersję ;) Tyle ode Mnie...

Pozdrawiam :)
Pol4fon2U

Re: mlody - electro sunrise (Po długiej przerwie)

Post autor: Pol4fon2U »

Przy 1:20 kiepskie zejście na drugie melo, moim zdaniem powinieneś dać lekkiego delay'a i zapętlić, potem przechodzić z jednego leada na drugi, ściszając jeden a drugi podgłaśniając. Melodia fajna, te dzwonki czy coś takiego, może to jest podstawione pod hit-hat jakoś nie za bardzo pasują do Electro, kick odpowiedni, od 39sek. wypasiona melodia, prawdziwe ELECTRO! Mogłeś tylko na ten dźwięk dodać jakiś efekt fx lub FFT - taki filtr
pawso
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 21 lip 2005, 10:41

Re: mlody - electro sunrise (Po długiej przerwie)

Post autor: pawso »

DJ Krzyk masz racje z tym loopem jak mówiłem wersja demo czyli niedopracowana, sample w tym kawałku zmienią się jeszcze całkowicie no i brzemie będzie na miare możliwości bardziej dopracowane, dzięki za rady Pol4fon2U
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: mlody - electro sunrise (Po długiej przerwie)

Post autor: Mike »

No kawalek spoko brak mu tylko takiego powera :D
ODPOWIEDZ