Waveboy feat.Powhart&Mr Basic vs.Bart - Love & Smile & Damage (Dj El Martino Bootleg)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
luk197
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 06 maja 2010, 21:10

Re: Waveboy feat.Powhart&Mr Basic vs.Bart - Love & Smile & Damage (Dj El Martino Bootleg)

Post autor: luk197 »

Gówno
Awatar użytkownika
OPD
Użytkownik
Posty: 215
Rejestracja: 26 lut 2010, 16:38

Re: Waveboy feat.Powhart&Mr Basic vs.Bart - Love & Smile & Damage (Dj El Martino Bootleg)

Post autor: OPD »

mi nie podchodzi
ale jakieś tragedii nie ma
thx za prace
Awatar użytkownika
cwaniak
Ekspert
Posty: 4345
Rejestracja: 12 cze 2010, 00:07

Re: Waveboy feat.Powhart&Mr Basic vs.Bart - Love & Smile & Damage (Dj El Martino Bootleg)

Post autor: cwaniak »

Nie nie nie i jeszcze raz nie !!!!!!!!!!! Badziew ale Thx leci za to ze próbujesz :D
Awatar użytkownika
Harnas
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 18 paź 2009, 00:59

Re: Waveboy feat.Powhart&Mr Basic vs.Bart - Love & Smile & Damage (Dj El Martino Bootleg)

Post autor: Harnas »

ja pierdziele ... haushausha el martino ogarnij się... gówno gówno syf dupa . -100/10 ..
nie wiem po co w ogole próbujecie robic takie bootlegi jak to nie wychodzi.
Awatar użytkownika
Dsquared
Klubowicz
Posty: 348
Rejestracja: 16 maja 2006, 18:59

Re: Waveboy feat.Powhart&Mr Basic vs.Bart - Love & Smile & Damage (Dj El Martino Bootleg)

Post autor: Dsquared »

fajne thx :)
czasami nawet jak się wam nie podoba to lepiej ocenić to tak aby może kogoś nie urazić ? nie uważacie ? a nie od razu wyskakiwać z tekstami typu "gówno" , "żeby się ogarnął" itp..... to jest właśnie dla mnie najbardziej żałosne. Lepiej napisać "próbuj dalej a może coś wyjdzie" żeby chociaż tą osobę zachęcić do tworzenia muzyki bądź jej remixowania.
Pozdro Dj El Martino :)
ODPOWIEDZ