United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
dawid789456

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: dawid789456 »

takie nawet sie poslucha

Tags:
animatrix
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 19 maja 2007, 11:24

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: animatrix »

Jak dla mnie to nutka wymiata ;) 11/10 :D
Justyna92

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: Justyna92 »

Fajna wersja poczciwego Por que no :) Miłe przypomnienie 9/10, kiedyś w wykonaniu Martillo Vago był to mój hit nr 1.
Awatar użytkownika
Danielson
Klubowicz
Posty: 485
Rejestracja: 10 mar 2008, 23:56

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: Danielson »

pabloboski pisze:do wymiataczy nie należy :P ale i tak zostanie na dysku :] moze kiedyś sie przyda ;) thx
Dokladnie :) Ale chyba nuta nie jest taka nowa.. Bo troche stary styl :p
Awatar użytkownika
bernadzia22
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 15 kwie 2008, 18:36

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: bernadzia22 »

zajefany kawalek ... ;p
Awatar użytkownika
ZeSiQ
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: 01 gru 2006, 22:58

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: ZeSiQ »

no nutka troszke ma ale wg mnie nadal jest godna słuchania :D
Awatar użytkownika
ZeSiQ
Użytkownik
Posty: 278
Rejestracja: 01 gru 2006, 22:58

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: ZeSiQ »

no nutka troszke ma ale wg mnie nadal jest godna słuchania :) jeśli ktoś chce mogę wrzucić oryginalną wersję w wykonaniu M.Vago ;)
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: United Beats - Por Que No (Alex Megane vs. Marc Van Damme Remix) :) POLECAM !!!

Post autor: PhilvanSound »

Boże święty, dlaczego nie ma tutaj działu OLD Songs ?!

Do głównego działu "Techno..." ładujecie nowości ale i starocia.. Chyba czas najwyzszy zrobic z tym porzadek... A nutka mimo wieku jest fajna. Latalo sie przy niej na dyskach, oj latalo sie :)
ODPOWIEDZ