Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
DJ Adammo
Weteran
Posty: 654
Rejestracja: 05 lip 2008, 16:42

Re: Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Post autor: DJ Adammo »

MAD_MAXX popieram Ciebie...
Lepiej zrobić coś nie w Hands Upie ale gorszego niż kopiować od innych... To już się nudzi powoli.. Lepiej zrobić własnego kicka w samplerze niż pobrać super drogiego VSTi z leadem co tnie po uszach tym hands up'owym piszczeniem... Zgodzę się z Tobą, że ważniejsze jest doświadczenie w robieniu własnych dźwięków niź odpalenie preseta z nexusa i ułożenie sampli na PL.

Druga ważna i istotna sprawa...
Oceny typu " za słaby bass, kick, snara bym wymienił bo nie gra jak w DJ Tiesto". Sram na to oczywiście... mam swój styl i wole zrobić coś własnego... niż słuchać głupot"nie wszedłeś na wejściu crashem i nie ma kopa, jesteś ciotą"...
Po co mi takie oceny? Tak zrobiłem bo tak chciałem i ma tak być... Dlaczego się do AvB nie przyczepisz że za mało dał na mbc i tempo słabe?? Wyśmiał by Cie i miał polewe przez miesiąc jedząc makaron...
Muzyka nie kręci się tylko w łomocie.. ale też klasyka i inne style są ważne... w końcu od klasyki wszystko powstało i każdy z nas powinien się na tym wzorować, a nie ciągnąć od innych.. mam na myśli.. "DJ A ma wejscie crachem, to i ja DJ B nie będe gorszy i też sie zapytam na forum jak to zrobić i też będe miał takie a ludzie to lubią i będe miał respekt u kolegów" Uwierzcie mi.. to jest na krótką metę.. liczy się innowacja i kreatywność do własnego upodobania.. wielu ludzi myśli podobnie i zawsze znajdzie sie zwolennik Twojej muzyki.

Jeśli chodzi o to, że Hyperallstars twierdzi, że MAD_MAXX zrobił gorszy remix w ostatnim czasie... Dlaczego? Bo nie był to łomot hands up'owy?? Pewnie o to Ci chodziło. Ja uszanowałem jego innowację i zagłosowałem na niego. Mniejsza o to..A że używa profesjonalnych pojęć to nie znaczy, że musi w FL się dobrze obracać... Bo może mieć większe doświadczenie w grANniu na live na prawdziwych klawiszach. I poza tym to się cieszę, że ktoś posiada taką wiedze o muzyce... Zawsze to już coś, niż wiedza " Jak ułożyć te gotowe sample, żeby podobało się kolegom"

Zaraz pewnie znajdzie się jakiś kozak co mi pojazd zrobi... Wiesz co? Daruj sobie bo mam to daleko.. zbanujesz mnie? Bo obrazilem Ci jakiegoś kolege ? Jedziesz! Zawsze trzymam się swojego zdania ;>

Tyle odemnie na dzisiaj, pozdrawiam ;)

P.S
DJ Jony. You can speak english ? ;)

Tags:
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Post autor: Gimbus »

Kilka słów ciśnie mi się na usta , ale przez grzeczność nie skomentuję. Być może jednak mnie trochę poniosło . Mad Maxx napisał że może się pojedynkować w obojętnie jakim stylu - myślałem że potrafi stworzyć coś naprawdę dobrego , jednak się pomyliłem . Teraz wrócę do tamtego pojedynku i dam porządną ocenę .

PozdRO
Awatar użytkownika
DjJony
Klubowicz
Posty: 440
Rejestracja: 22 lip 2008, 18:22

Re: Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Post autor: DjJony »

Tu Dj Jony ja som rozumel dobre po polsky co si Dj Adammo napisal a co si chcel povedat tim ci rozumiem English???? co HMMM
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Post autor: PhilvanSound »

Ludzie, nie robić mi tutaj off-topa, to topic o konkursie na remix a nie dyskusja na temat kto posiada większą wiedzę z akustyki, techniki produkcji i masteringu.

Dajcie już temu spokój i zakopcie przysłowiowy topór wojenny.

Pozdro :)
DJ Krzyk

Re: Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Post autor: DJ Krzyk »

A Ja mam pytanko Filip :) Ty Masz może oryginalny wokal? Tzn: Bez Delaya? Bo jak podkładam wokal pod utworek, to z tym Delayem troszkę Mi nie pasi, wolałbym Sam pokombinować :p
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Post autor: PhilvanSound »

Tak, mam w koncu sam ciolem ten vox.

Kiedys przy okazji Ci go podeśle
DJ Krzyk

Re: Get This Tune OFFICAL REMIX CONTEST !!

Post autor: DJ Krzyk »

Hmm.. Kiedyś.. :) Jakbyś mógł, to podeślij Mi w wolnej chwili.. Ale Ok, poczekam :) I wielkie dzięki :)
ODPOWIEDZ