Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
DJ Krzyk

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: DJ Krzyk »

Nie :) Wrzucasz to do folderu gdzie Masz zainstalowanego FL'a (Np: Fruity Loops - Patches - Packs), tam wrzucasz materiały i będą wyświetlane na FL'u ;) Wystarczy je później otworzyć :)

Tags:
Awatar użytkownika
Ahremov
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 21 wrz 2008, 16:04

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: Ahremov »

mam,doszedlem...ufff.codziennie cos nowego.jednak podlubie przy tym
Awatar użytkownika
Chris da Lucca
Specjalista
Posty: 1587
Rejestracja: 03 lis 2007, 03:09

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: Chris da Lucca »

Kurde tez wyskoczylkiscie z tym.... Teraz jak mam kompa w domu rozwalonego i tylko w pracy korzystam z neta zeby na forum cos wrzucac i pisać...

No ale cóż pozostaje mi zyczyć wszystkim powodzenia i owocnej pracy :)
Awatar użytkownika
Ahremov
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 21 wrz 2008, 16:04

DreamLover Vs Hyperallstars - When The Basse Back(Digitalmind Rmx)

Post autor: Ahremov »

Dobra... posiedzialem i sklepalem.Zarzucam ta nutke raczej jako ciekawostke.
Ciekawy jestem reakcji he he... ;) Standartowo rzezbilem na sluchawkach wiec nie wiem jak to brzmi "na zewnatrz":(Pozdrawiam (chyba cos crash za glosny...)no teraz to mnie troche zmobilizowaliscie:cool:postaram sie poprawki wprowadzic .na poczatek w Tytule he he.
O.K. Jest si.Nie wrzuce nic wiecej bo kompik mi zastrajkowal ;/ (nie wiem...za duzo midikow?)Vocal cialem prawie w ciemno.wiec zamiast w klawisze trza inwestowac chyba w kompa:(jedziemy!

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/88213435/file.html
a tutaj kolejna ciekawostka ;)

Kod: Zaznacz cały

http://www10.zippyshare.com/v/47411933/file.html
DJ Krzyk

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: DJ Krzyk »

Hah no faktycznie ciekawe nazwy ;) Do utworku: Ciekawy ten Pluck na początku, wokal nawet niezły, trochę Upfiltery i Crashe za głośne (wiadomo, nie zrobisz dobrego Masteringu na słuchawkach), ogólnie jednak początek całkiem niezły... Niezły Breakbeacik ;) Noo wokale to naprawdę ciekawie Ci powychodziły! :) Fajne, podobają Mi się, ciekawe rozwiązanie :) Ogólnie naprawdę ciekawie.. Tylko szkoda, że oryginalny wokal nie był użyty... I spodziewałem się większej liczby motywów.. Ale ogólnie nie jest źle... Nie wiem czy się dostanie, nie jestem pewien, w każdym razie całkiem ciekawie to wyszło ;)

Wyniki 8 Listopada! :) Także Remixujcie kochani xD

Chris Da Lucca, szkoda że Zremixować nie możesz.. Ale będą jeszcze inne CDM'y zapewne ;)
Awatar użytkownika
DeeJay Yang
Specjalista
Posty: 1329
Rejestracja: 02 paź 2008, 07:29

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: DeeJay Yang »

no wiec witam ja juz zakonczylem prace nad waszym utworkiem bo nie mam czasu jak narazie ale jak obiecalem to jest :) utworek moze nie jest az taki dobry z powodu braku czasu ale wazne ze jest nastepnym razem znajde sobie czasu wiecej :)

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/11711010/file.html
zapraszam serdecznie :)
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: Gimbus »

Noo moi drodzy został wam jeszcze tydzień ..

PozdrO
DJ Krzyk

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: DJ Krzyk »

Toxic, Twoja nutka całkiem ciekawa jest.. Zobaczymy, wyniki będą ok 8 listopada, o ile nie trzeba będzie przedłużyć terminu na Remixy... No ale zobaczymy :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
creatix
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 13 lut 2008, 21:11

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: creatix »

No to ja się pochwale swoim remiksem na forum Krzyku już go słyszał ale niech oni tez zobaczą co wyskrobałem :P
Link

Kod: Zaznacz cały

http://www7.zippyshare.com/v/55879254/file.html
DJ Krzyk

Re: Dream Lover vs. Hyperallstars - When The Basse Back (Remix Contest) - Konkurs!

Post autor: DJ Krzyk »

Creatix Ty jesteś pewniakiem ;) Jak na razie najlepszy Remix na CDM'a :)
Zablokowany