[24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
djyaro6
Weteran
Posty: 602
Rejestracja: 18 paź 2006, 11:53

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: djyaro6 »

Jak dla mnie ciekawa zapowiedź. Piszczałka rzeczywiście momentami brzmi fałszywie i przydałoby się to poprawić. Ciutke vokal podbić, odrobinkę. Fajnie to idzie, partia wokalna jest ok a ciekawe jak partia z rozwinięciem :) Czy nas zaskoczy jakieś ciekawe melo? Jakiś nowy zapadający w umyśle dźwięk? Czekam na full wtedy się wypowiem obszerniej :) Pozdrawiam

Tags:
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Mike »

Po pierwsze to ja twoje produkcje staram sie omijac poniewaz nie podoba mi sie twoj styl ktory wykonujesz pare razy moze mi sie zdazylo ocenic ale nie przepominam sobie zeby ocena byla podobna do tych w jaki sposob ty oceniasz. Po drugie nigdy nie uzalalem sie nad soba czy moimi kawalkami nawet jesli byly one slabe a byly bo od czegos sie zaczynalo. Po trzecie surowe mieso takie dobre nie jest po to sie je przyrzadza zeby w efekcie koncowym nam smakowalo jak sie chce to sie umie i tak jest ze wszystkim wiec jesli cos jest slabe to mozna z tego zrobic perfekta o ile sie chce i dysponuje sie umiejetnosciami bo w niektorych celach sa one potrzebne.

I nie wiem czemu w co 2 slowie powtarzasz ze placze moze ty to robisz ja natomiast nie mam powodow do placzu jestem za silny psychicznie. Natomiast ty piszac ze uzalam sie, placze itp i myslac ze tym mnie stracisz z prawidlowej drogi po ktorej obecnie sie kieruje to nie zabardzo ci to wychodzi.
Takze skoncz swoje ciotkowe gadki i rob swoje.

Edit:

Rano (waszego czasu) badz wczesniej bedzie wiecej niz to demko juz pozmienialem to i owo.
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Tebes »

jes jes jes, jednak muzyka potrafi budzić prawdziwe emocje ;>
panowie łapy na zgodę i spadać dłubać we fruti lepiej :D
do pięt Wam nie dorastam więc się muzycznie o tracku nie wypowiem ;>
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Mike »

Zapraszam do sluchania poprawionej wersji pozmienialem to i owo jeszcze bez koncowego mixu i innych pierdol(zalecam pobrac bo zippy niezle ujechalo dzwieki)

Kod: Zaznacz cały

http://www7.zippyshare.com/v/8729894/file.html
DrugMasters

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: DrugMasters »

hmmm więc :

- wokal dalej za cicho jest
- najlepiej tą (jak ktoś ujął wyżej) straszną piszczałkę ścisz bo głównie ona zaglusza wszystko
- efekty mi sie podobają
- poczatek fajny
- bit hmmm lekko suchy jak dla mnie
- podoba mi sie ta melodia od 1:16 ale lekko przygłuszana jest przez główne melo.

Moje zalecenia:

Głównie chodzi tutaj o główne melo albo ścisz je albo zmień lekko tonacje bo zagłusza ona wszystko. Mix podoba mi się no ale dużo rzeczy nie jest za dobrze słyszalnych.

Pozdrawiam i czekam na full wersję.
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Mike »

Dzieki ;) bede jeszcze nad tym pracowac.
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

No poprawka lepsza choc malo wyrazna ale lepsza a tak na marginesie nie off-topuj bo to bez sensu miej swoj honor i godnosc i nie unos sie jak ktos daje komenta bo to zalosne a tak na marginesie slyszalem o niebo lepsze prody twe wiec czytaj ze zrozumieniem i bierz sie do roboty bo cos z tego wyjdzie
Moudy

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Moudy »

Mastering ciągle leży. No ale zippy więc może złudne wrażenie.
Kick całkiem puka ale bezbarwny może blood overdrive skorektuj.
Polecam Ci też nauczyć się robić efektu bramki poczytaj o tym na pewno to poprawi mix, bo jest za duże zamieszanie.
Polecam StormGate1, można sobie wyrysować zaawansowaną obwiednie, side chain też by się nadał.
Kolejna sprawa to zaniedbujesz Low pass. Moim zdaniem dominuje zbyt przytłumione niskie pasma. Kolejna sprawa, używaj DB meter, żaden kanał nie może przekraczać 0 db jeśli to robi skorektuj compresorem, nutka jest za głośno.
Przez słaby mastering dźwięki się gryzą i zlewają.
Clap-snare bardzo płaski niewyrazny jak lecą wszystkie dźwięki to niestety się chowa . Mix minimalnie poserzyć panoramicznie break i padowe ułożenia to główne przyczyny które sprawają, że ta nutka wydaje się chaotyczna i zamotana momentami ;)
Bass dobra barwa ale również słaby oprawiona jak leci z padem to nie można prawie ich odróżnić zlewają się. Melodia prosta bez szału.

4/10
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Mike »

No dzieki wreszcie sie do czegos nadales :D
Awatar użytkownika
Brizzer
Ekspert
Posty: 2599
Rejestracja: 08 lis 2008, 21:06

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Brizzer »

Tyle tu do pooprawienia ze glowa mala (sluchalem poprawionej wersji) Z mixem zbytnio nie masz klopotow ale za to kosmetyka.
Panorama lezy i masterring dosyc tez(ale bierzmy pod uwage ze zastosujesz na koniec wiec sie nie liczy) bo perkusja wybita a reszta tam gdzies lezy
Vox tez nie wybity (ale to wina panoramy) wiec nie bede nawijal o tym samym
Perkusja bys urozmaicil i zmienil to i owo.. bo kick agresja razi.. i zaglusza dlatego a przy masterze bedzie zabawa skoro on juz taki mocny jest (Kick) :P
Melodycznie bardzo dobrze

NIE OFFtopuj bo widze idzie ci to na reke.. i chetnie na kazdego odpowiedz bedziesz mial zdanie. Komentarzy 24 to wszedlem z mysla ze jakas rewolucja muzyczna sie stala.. a to zwykla klotnia
Next razem pokaz ze masz jaja i przeczekaj to i owo..
Co cie zbawi jeden banalny komentarz.. poprostu omin to.
ODPOWIEDZ