Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
masak (Jestem Hardkorem)
Specjalista
Posty: 1728
Rejestracja: 09 mar 2006, 15:50

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: masak (Jestem Hardkorem) »

Zawsze coś :P Pożyjemy, zobaczymy jak się ten wynalazek sprawdza :) Pozdro!

Tags:
Awatar użytkownika
szuras87
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:21

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: szuras87 »

no dobrze przyjmijmy i załozmy ze sie zgadzam na TAkei rozwiazanie.. nie spodziewwałem sie ze az taka rzesza Userow sie rzuci do Dyskusji.. ale Wsyzsytkim z Gory dziekuje no i Tobie Chomik NAjbardziej .. tak jak pisał poprzednik pozyjemy zoabczymy jak To SysKo bedzie wygladac .)) Pozdro ;) ) ;__ ;)
Rafcik

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: Rafcik »

Osoba szukająca happy hardcore musi grzebać w trancesie... ŻAŁOSNE... Ludzie widzą to, a admin nie? Przepraszam za mocne słowa, ale zalatuje amatorszczyzną, co faktycznie z bólem serca muszę stwierdzić, że jest prawdą. Jeśli to jest forum o muzyce to zróbmy je porządnie, bo to na razie wygląda jak forum techno-neo-dzieciaków nie mających pojęcia o muzyce.
&quot pisze:Mm najlepiej rozdzielic jeszcze techno na elektro, Vixę, Dancecore, Hardstyle itd i dla kazdego dac osobny dzial...
No jeśli nie widzisz różnicy to może połączmy Hip-hop z Popem? ;/

No jak już nie można to przynajmniej dodać dział Hardstyle, Elektro i Vokal Trance. To było by już coś.
Awatar użytkownika
masak (Jestem Hardkorem)
Specjalista
Posty: 1728
Rejestracja: 09 mar 2006, 15:50

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: masak (Jestem Hardkorem) »

Rafcik, jeżeli masz czas i chęci to może byś się zasnatowił nad dołączeniem do modów? :P Bo coś mi się zdaje, że rozdzielenie techno od trance jest jak najbardziej wykonalne, tylko ktoś musiałby pilnować, żeby ludzie nie wrzucali muzy do złego działu - a w razie czego przenosić w odpowiednie miejsce.

Tyle z mojej strony :)
Awatar użytkownika
Bartezz
Ekspert
Posty: 2544
Rejestracja: 27 paź 2007, 21:55

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: Bartezz »

&quot pisze:rozdzielania nie bedzie ;p dodalem tagi do tego działu, przy pisaniu tematu można sobie wybrać [Techno] lub [Trance], no a jak ktos nie wie to zostawi puste. Zobaczymy ile osób z tego skorzysta :)
Zgadzam sie z powyzszym,niech tak zostanie jak jest,
ODPOWIEDZ