Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
szuras87
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:21

Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: szuras87 »

z Trance.. nie lubie Trance przeciez tego nie da sie słuchac nic cikawego w tego rodzaju muzyce nie ma !!! przynajmniej dla mnie... nie obrazajac oczywiscie fanow Tranc-U ale chciałem zaproponoawc rozdzielenia DZiału Techno& Trancena dwa oddzielne bowiem to podobne jednak rozniące sie gatunku muzykiiiii i dlatego rozdzielmy Je !!!!! ProszE !!!!
a Co Wy o tym sądziice .. ???
P!sZcie .....

Tags:
Awatar użytkownika
Dyzm4
Ekspert
Posty: 2895
Rejestracja: 05 paź 2006, 20:40

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: Dyzm4 »

nic cikawego w tego rodzaju muzyce nie ma !!!
Może dlatego ze nie dorosłeś do tego typu muzyki... ale dobrze ze dodałeś że jak dla Ciebie... każdy moze mieć swój ulubiony styl...

Co do pomysłu to jest dobry... :D
Równiez jestem za rozdzieleniem :D
Awatar użytkownika
szuras87
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:21

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: szuras87 »

ciesze ze ze ktos mnie poparł.. ludzie piszcie a jak spotkam sie z duzym poparciem to napisze do webmasterow zeby sie tym zajeli..... ;) ) i dizeki za opinie.. ;) )))
Awatar użytkownika
seruh
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:58

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: seruh »

czy wy nie macie innych problemów najpierw było z hardem teraz z tym
zastanówcie sie co wam to przeszkadza ?? źle wam z tym jest ??
Awatar użytkownika
Krytyk Klubowy
Klubowicz
Posty: 449
Rejestracja: 15 gru 2006, 20:31

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: Krytyk Klubowy »

Nom ja też jestem za tym... :D
Za duzo tematow jest w jednym dziale...
Fajnie by było gdyby rozdzielic to na dwa osobne działy :)
kaMaj

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: kaMaj »

niby czesto tego dzialu nie odwiedzam ale tez jestem za rozdzieleniem, jesli nieraz mnie najdzie ochota na jakas lekka transowa nutke to musze szukac i przebierac pomiedzy energy, c-bool'em itp :| nawet jesli ktos wrzuci naprawde ciekawa produkcje to ona po 2 dniach odchodzi w zapomnienie bo znajduje sie na dalekiej stronie, a tam juz prawie nikt nie zaglada,, takie jest moje zdanie
Awatar użytkownika
seruh
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:58

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: seruh »

to może odrazu zrobimy

trance vokal
trance hard
trance
trance progressive

bo i tak za dużo tego będze
Awatar użytkownika
masak (Jestem Hardkorem)
Specjalista
Posty: 1728
Rejestracja: 09 mar 2006, 15:50

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: masak (Jestem Hardkorem) »

Seruh, nie trzeba aż tak rozdrabniać :P Ja także jestem za rozdzieleniem techno od trance - niech fani muzyki rozrywkowej mają swój dział, a fani muzyki ambitnej - swój. Przypominam, że kiedyś w dziale Techno/Trance/Hardstyle wrzucany był także house, który różni się zdecydowanie bardziej niż trans od techna... i został słusznie oddzielony. szuras87, popieram Cię (choć nie zgadzam się z Twoją opinią o transie :P ). Pozdrawiam!
lolek84

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: lolek84 »

hmm to zalezy co kto rozumie pod pojeciem "techno" , "trance" dla niektorych sa one toz same :lol: (niestety) dlatego proponuje nie rozdrabniac sie nad tym faktem...jesli ktos poszukuje bardziej ambitnej muzy jest w sieci mnostwo for stricte o tematyce techno jaki trance. pozdrawiam.
Zielona

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: Zielona »

tez bylabym za rozdzieleniem...jak narazie radze sobie z wrzutami techno dodajac je na ignor poprostu i wtedy mam przejrzysta sytuacje ;)
&quot pisze:z Trance.. nie lubie Trance przeciez tego nie da sie słuchac nic cikawego w tego rodzaju muzyce nie ma !!!
to sobie sluchaj tej swojej techniawki ale pamietaj do naszego działu trance nie bedziesz wchodził :D

dostaniemy karty wstepu i identyfikatory :D

PS. a na powaznie to dobry pomysl by zrobic osobny dział
GeorgeLukas88

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: GeorgeLukas88 »

Z jednej strony znow jeden dzial wiecej ,to troche utrudni roboty znowu i wogole !! ale z drugie strony popieram !! Wiele fajnych Trancowych upkow traci sie przy reszcie ... !! Fakt faktem tez lubie czasem posluchac tzw "techno" ale jakiegos fajnego ,a ostatnio wrzucana jest tam taka chala ,ze szkoda slow !!

A co do wypowiedzi szuras87 .. Trance ,nie tyle sie slucha ,co trzeba poczuc ta muzyke :) ... i racja .. to nie jest muzyka dla wszystkich ;) :!:

ja to sluchac czesto nie moge tego "techna" :!:
Awatar użytkownika
Dyzm4
Ekspert
Posty: 2895
Rejestracja: 05 paź 2006, 20:40

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: Dyzm4 »

Pierd.....ie...! Niby sie mówi tylko o rozdzieleniu a już niektórzy pisza o...
&quot pisze:to może odrazu zrobimy

trance vokal
trance hard
trance
trance progressive
daj na luz bo to na bank ułatwi prace i przegląd tematów...!! Bo szczerze to i ja czasem nie wiem który temat to trance a który to komercia...!
The Prophet

Re: Prpozycja rozdzielenia działu Techno & Trance !!!!

Post autor: The Prophet »

No ja też bym był za rozdzieleniem tych działow.
GeorgeLukas88 pisze:Z jednej strony znow jeden dzial wiecej ,to troche utrudni roboty znowu i wogole !!
Nie ma problemu mogę zostać moderatorem ]!! Fakt faktem tez lubie czasem posluchac tzw techno ale jakiegos fajnego ,a ostatnio wrzucana jest tam taka chala ,ze szkoda slow !! [/quote]

No od niedawna straszne badziewne nuty niktórzy dodają.

To może zrobić dział "Muzyka dla mas" :P

Pozdrawiam Eryś ;)
ODPOWIEDZ