DJ AnderSavii - High Volume

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
DJ AnderSavii

DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: DJ AnderSavii »

Zapraszam do słuchania i oceny moich produkcji. Mile widziane cenne porady, opinie oraz jestem otwarty na krytyke :)

Zapraszam na :

Kod: Zaznacz cały

http://www.djandersavii.xt.pl
:

Właśnie dobiegły końca prace nad moim nowym kawałkiem "

Kod: Zaznacz cały

http://www.uploadyourfiles.de/99e1e4cff5454aceccb239ac349d0121/kq65i/Download.html
" czekam na wasze opinie :)

Gatunek : Starałem sie żeby to poszło jak najbardziej w stronę Hardstyle, lecz jeszcze daleko moim kawałkom do tego gatunku... Napewno czeka mnie dużo pracy. Ocenę jak najbardziej
pozostawiam wam :)

Czas - 3 :0 2 min
MP3 - 224 kbps

Tags:
BrEaK_MaStEr
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 30 lis 2007, 18:14

Re: DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: BrEaK_MaStEr »

Mi sie podoba :D Fajne wejscie na gated kicki tak to sie chyba nazywa :P nie jestem pewien heh melodia tez nawet ma taki harakter pod hardstyle tylko ze troche za suchy jakis ten lead mi sie wydaje :-( no i pady tez gites no i wejscie pod melodie kiedy wchodzi lead bell a potem glowny dzwiek. Brawo za kobinacje ogolnie to oceniam to 7/10

pzdro i zapraszam do mnie ;)
DJ AnderSavii

Re: DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: DJ AnderSavii »

Dzięki za pozytywną opinię :) pozdro4you :)

[ Dodano: 03-12-2007, 01:45 ]
&quot pisze:... tylko ze troche za suchy jakis ten lead mi sie wydaje :-( ...

oczywiście wezmę to pod uwagę przy następnych kawałkach... Dzięki jeszcze raz za poradę.
Pracuje nad kolejnymi projektami i myślę, że te będą bardziej dopracowane ;-)
Awatar użytkownika
djyaro6
Weteran
Posty: 602
Rejestracja: 18 paź 2006, 11:53

Re: DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: djyaro6 »

noo mi się spodobało :) fajny klimat! dobre wstawki! Ale również myślę że lead powinien troszke inaczej brzmieć ;] tzn powinien być taki jak dla mnie bardziej przestrzenny troszke echa delaya :D Tak jak poprzednik pisał jest troszke suchy ten lead ale myśle że dasz rade oby tak dalej!
Awatar użytkownika
spOXer
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 17 wrz 2006, 20:16

Re: DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: spOXer »

Sample bardzo dobre poza bassem. Strasznie to monotonne nie lubię zbytnio hard-stylu spróbuj lepiej swych sił w jump-style (tylko bardziej w strone Jeckyll & Hyde) wtedy trafisz swoją muzyką do większego grona osób :D .
DJ AnderSavii

Re: DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: DJ AnderSavii »

dzięki za koment :) no zależało mi na klimacie w tym wałku :) lead oczywiście
do poprawki - popracuje jeszcze nad tym projektem jednak :D
&quot pisze:Sample bardzo dobre poza bassem. Strasznie to montonne i za szybkie dla mnie :P Ogólnie nie trawie hard-stylu :P
każdy robi i słucha to co chce :P a tak poza tym to ja uwielbiam te ostre brzmienia HS :P a co do mojego kawałka ten bass - no pomyślę, ale raczej wątpię żebym coś robił z nim specjalnego... Raczej przy następnych projektach pokombinuje z bassami ;-)
Kajo

Re: DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: Kajo »

Kawałek BDobry...lubię takie klimaty jednak mogłeś bardziej popracować nad melodią :D a tak to jest git!
DJ AnderSavii

Re: DJ AnderSavii - High Volume

Post autor: DJ AnderSavii »

cieszę się że kawałek ogólnie został odebrany pozytywnie :) ale to jest moja pierwsza tak naprawdę produkcja w klimacie HS, temu projektowi pewnie poświęcę jeszcze trochę czasu, ale zabieram się za kolejne i myślę, że te będą się jeszcze bardziej podobać :) dzięki za koment Kejdzej, pozdro :)

[ Dodano: 07-12-2007, 16:33 ]
&quot pisze:nie lubię zbytnio hard-stylu spróbuj lepiej swych sił w jump-style (tylko bardziej w strone Jeckyll & Hyde) wtedy trafisz swoją muzyką do większego grona osób
nie chce trafiać do większego grona osób z tego powodu, że teraz jest na topie jumpstyle w wydaniu np. Jeckyll & Hyde. Ja robię spOXer to co lubie i nie interesuje mnie to do jakiego grona ludzi trafiam swoją muzyką bardziej myślę tak - komu się podoba to będzie słuchał komu nie to nie, ktoś lubi HS/HC drugi Trance/techno... Są gusta i guściki :P pzdr
ODPOWIEDZ