House Boulevard feat. Samara - Set Me Free 2008 (Tribemakers Rework Private)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

House Boulevard feat. Samara - Set Me Free 2008 (Tribemakers Rework Private)

Post autor: paauli_83 »

No i znalazłam wreszcie to co lubie i jak lubie :D Klimaaaaaaat i ten cholercia vocal, poplatany z gitarką ułaaaaa, moze vocalu jest ciutke za duzo...i wiecej powinno byc partii z samą gitarka ale i tak jest...milutko! :D - Zapraszam!

House Boulevard feat. Samara - Set Me Free 2008 (Tribemakers Rework Private)

Kod: Zaznacz cały

http://www.4shared.com/account/file/53469761/6539ef25/House_Boulevard_feat_Samara_-_Set_Me_Free_2008__Tribemakers_Rework_Private__wwwmuzikumpl_paauli83.html
Pzdr. :)

Tags:
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: House Boulevard feat. Samara - Set Me Free 2008 (Tribemakers Rework Private)

Post autor: Wir00z »

No no.. Gitarka tutaj jest kozak! Vocalu też myśle nigdy za wiele.. Nareszcie jeden z porządniejszych wałków w tym dziale,którego sam nie wrzuciłem.. :D
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

Re: House Boulevard feat. Samara - Set Me Free 2008 (Tribemakers Rework Private)

Post autor: paauli_83 »

Wir00z pisze:Nareszcie jeden z porządniejszych wałków w tym dziale,którego sam nie wrzuciłem.. :D
hahaha, no to ze jestes skromny to ja wiedzialam...ale ze taki pewny swego, nono...uwazaj....bo ja wrocilam do tego działu...i masz konkurencje...hahaha :D
dawraw14

Re: House Boulevard feat. Samara - Set Me Free 2008 (Tribemakers Rework Private)

Post autor: dawraw14 »

noo vocal piękny i reszta też niczego sobie
Mariox

Re: House Boulevard feat. Samara - Set Me Free 2008 (Tribemakers Rework Private)

Post autor: Mariox »

fantastyczny kawalek 10/10 polecam oczywiscie
ODPOWIEDZ