DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
DJ Krzyk

DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: DJ Krzyk »

Witam :)

Na razie z braku pomysłów przerwałem współpracę z MaTim (czyli ogólnie formacja K&M na razie nie istnieje).. Oczywiście powrócimy do tego składu.. Ale za kilka tygodni :)

Ale do rzeczy: Dwie bardzo ważne zmiany: Pierwsza - zmiana ksywki. Odtąd mam pseudonim Dream Lover, choć będę pisał DJ Krzyk Aka. Dream Lover, z powodu przyzwyczajenia do starej ksywki. Druga: po zaledwie czterech dniach od powstania nowej formacji Dream Lover & Waveheal (którą tworzę Ja i Buzztick), nakręciliśmy małe demko... Prosimy o wyrozumiałość, bo działamy razem dopiero od czterech dni.. Demo jest jeszcze trochę niedopracowane..

-=DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)=-

Oto Linki do nutki: --->

Kod: Zaznacz cały

http://www.speedyshare.com/406801137.html
<--- Speedyshare

--->

Kod: Zaznacz cały

http://www8.zippyshare.com/v/63800780/file.html
<--- Zippyshare

--->

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/126858430/DJ_Krzyk_Aka._Dream_Lover___Waveheal_-_Emotions__Demo_.mp3.html
<--- Rapidshare

Zapraszamy do komentowania i oceniania! :)

Pozdrawiamy :)

Tags:
Awatar użytkownika
Couse McBeat
Weteran
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:36

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: Couse McBeat »

No to teraz ja oceniam :D hehe... ja tez zmienilem ksywke xP z DJ Lord na BassWanted, wiec do rzeczy... "demko" hmm... jest spoko : ) jak dla mnie to vocal jest zbyt glosno... zmienil bym kilka brzmien itd. ale jak pisales ze to demo wiec nie wiem co tam bedziesz zmienial xD moze i tak nawet zostawisz nie wiem... wkoncu to twoja muzyka zrobisz ja jak tobie bedzie odpowiadalo ;) no wiec czekam na pelna wersje
DJ Krzyk

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: DJ Krzyk »

Wielkie dzięki za komentarz :) Teraz już ksywki z przedrostkiem "DJ" wychodzą z mody.. Dlatego też postanowiłem zmienić swoją :)

Jeszcze raz dzięki za komentarz :D

Pozdrawiam :)
PhilvanSound
Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:19

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: PhilvanSound »

Powiem tak , demko co prawda nie zaskakuje ani nie wnosi nic nowego go gatunku, ale samo w sobie jest dobre :)

Niezle brzmienia, dosc ciekawy uklad, brzmienia maja swoj urok, wszystko zaczyna byc ze soba spojnie i harmonijne, tylko ta harmonie zakloca ten vocal. Na sile dajecie takie cos, a nie ma to odzwierciedlenia w koncowym efekcie. Brzmio to niekoniecznie dobrze, wrecz powiedzialbym ze sztucznie. To nie jest mr bronkz ani nic takiego. W dobrym hands up'ie cos takiego nie powinno miec w ogole miejsca. Wywalcie ten vox jak najszybciej, dopracujcie leada i posiedzcie troche nad melodia a wyjdzie to Wam na dobre. Jestem tego powiem. Party vox sa swietnie wpasowane, melodia nie jest zla, ale dopracujcie ja. Klimat jest tylko ten vocal.... On pasuje caly efekt... Pozdrawiam i... zrobie cos z tym, bo naprawde warto.
Buzztick

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: Buzztick »

Hmm mi się wydaje, że wokal jest dobry taki mamy styl :P Czekamy na dalsze komentarze... :P Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dJtJay
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 05 gru 2007, 08:17

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: dJtJay »

Szczerze a przy tym idąc na łatwiznę kompletnie się zgadzam z kolegą wyżej ;) .Czekamy na dopracowaną "full" wersję ;) .
Fekkan
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 16 lis 2007, 22:21

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: Fekkan »

ja jeszcze pamiętam jak miałem DJ Sasori xD potem Cattivo Importun a teraz Crazy Sound :)

a z utworem to zgadzam się z PhilvanSound ten vokal rzeczywiście nie pasuje ...
no ale to tylko demo wiele zmian może jeszcze być

p.s. czekam na full :)
Awatar użytkownika
SpecialBeatz
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: 13 cze 2008, 21:42

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: SpecialBeatz »

początek nawet fajny z tym piano,nie podoba mi sie jak wchodzi melo 1:30 ztym vocalem lepiej by poszla bez niego a dopiero ewentualnie ten vocal ,i zmienilbym vocal.Tak ogolnie to spoko ,poczekam na pelna wersje :) pozdro
M4R10

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: M4R10 »

Tu się robi kącik zwierzeń, kto jaką miał ksywę... xD No ale do rzeczy - to pianinko fajne jest, lead też fajnie brzmi, melo łatwo wpada w ucho, wokal gra za głośno.. No i zgadzam się z hb18 - faktycznie w 1:30 powinno obyć się bez tego wokalu... Jak zwykle nie oceniam bo to demo, ale fajnie się zapowiada ;)

p.s. Jak chcecie to mogę wam pomóc dokończyć tą nutke :P
Patrick Dethnexe

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: Patrick Dethnexe »

Jak na moje ucho to całkiem fajna produkcja xD Czekam na fulla ;)
tomek1988018

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: tomek1988018 »

bezsensu nuta, " zero życia " jest tu ktoś z hard house trance electro ????
DJ Krzyk

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: DJ Krzyk »

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze.. tomek1988018, na pewno.. Musisz poszukać :) M4R10 możesz pomóc :D Ale wtedy jak my się nazwiemy? :D Zagadam na GG :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za komentarze (także w imieniu Buzzticka Aka. Waveheal'a)
Tom Corman

Re: DJ Krzyk Aka. Dream Lover & Waveheal - Emotions (Demo)

Post autor: Tom Corman »

hehe a ja kiedyś Dj AsSaSsIn byłem, a tera Thomas Van Rose, niekiedy Dj V-Rose, lecz do rzeczy, demo fajne, mi się podobało, tylko jak w pierwszym komencie chyba, ten vocal zbyt głośno, a tak ogólnie to cacy ;)

Pozdrawiam
Thomas Van Rose aka Dj V-Rose :D
ODPOWIEDZ