DJ Lord - Dooh Dooh

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Couse McBeat
Weteran
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:36

DJ Lord - Dooh Dooh

Post autor: Couse McBeat »

Wrzucam moj starszy remix ;) do ocenki...
Licze na DJ Krzyka ze tym razem sie znow wykarze :D no i na innych tez... ;)

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/14559983/file.html

Tags:
Buzztick

Re: DJ Lord - Dooh Dooh

Post autor: Buzztick »

To może ja też coś napiszę ;P

Zaczynam ...

Na początku bardzo fajny crash z delayem ... później jak wchodzi bass to mogłeś tam dać fx kicka jakiegoś z vengeance.. clapa bym zmienił bo ten tak dziwnie brzmi... jakby był taki podwójny ... później fajnie jak wchodzi lead to dałbym znowu fx kicka .. lead fajny, fajne brzmienie... później jak idzie lead z bassem ... to już fajnie czuć, że coś się dzieje... ;P
później ten nastepny lead taki zfiltrowany ... fajnie ;p tylko brakuje mi tu wszędzie przejść.. brakuje reverbu... umiesz nakładać efekty? bo wiesz dopiero zaczynasz więc masz prawo nie umieć... popatrz na youtubie .. ;P

+ Fajnie brzmienia...
+ Fajne melod.. pewnie z mida... ale i tak fajne
+ Fajne Fx'y

- Brak efektów na dźwiękach
- Przez to nuta jest "sucha"

4/10

Ale mogę ci powiedzieć, że szybko się uczysz ;P Ale pamiętaj ... dawaj reverb ;P Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Couse McBeat
Weteran
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:36

Re: DJ Lord - Dooh Dooh

Post autor: Couse McBeat »

Dzieki za opinie ;) i czekam na nastepne.

Tak umiem nakladac efekty :P tak jak pisalem to jest moj starszy remix, jakis moze 3 jaki robilem xD moze troche pozniejszy... wtedy jeszcze nie nakladalem efektow nie wiedzialem wogole gdzie one sa xP no ale to juz przeszlosc teraz jest inaczej wtedy to wiadomo uczylem sie :P
DJ Krzyk

Re: DJ Lord - Dooh Dooh

Post autor: DJ Krzyk »

No i się nie przeliczyłeś :) A więc tak: Ten Crash na początek może być.. :) Kick i Bass są dobre... Dziwi Mnie trochę ułożenie clapa i Hi-Hata.. Ale jak to jest twój 3 utwór jaki robiłeś.. :) Faktycznie, jest sporo Boomów i ogólnie efektów.. Nawet fajne to melo... Trochę się dziwnie zacina.. Przy tym Leadzie, Clap jest trochę za cicho... Bass i Lead do siebie pasują, nie usłyszałem żadnego fałszu... Ogólnie trochę za dużo powtarzania... Dźwięki ogólnie nie są złe, ale nie mają żadnych efektów, jak już wspomniał wyżej kolega Buzztick.. Ty sam też już wspomniałeś, że nie umiałeś nakładać żadnych efektów...

A więc na +:

- Melo może być.. :)
- Brzmienia nie są ogólnie złe (może poza niektórymi)
- Bass też nie jest taki zły
- Jeśli wierzyć, że to jedna z twoich pierwszych produkcji, to jestem nieco zaskoczony :)
- Fajne Boomy

Na -:

- Monotonia.. W zasadzie tylko dwa poważniejsze motywy
- Brak efektów na dźwiękach (jak już wspomniał Buzztick) :)

No i tyle ode Mnie :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Couse McBeat
Weteran
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:36

Re: DJ Lord - Dooh Dooh

Post autor: Couse McBeat »

Hehe dzieki DJ Krzyk :) tak teraz sprawdzalem, to nie jest moj 3 remix tylko 5 ;) o 2 sie pomylilem
ODPOWIEDZ