[16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

[16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Post autor: Wir00z »

Witam Was!
Dzisiaj 16 dzień lipca,więc trzeba czymś
się przywitać.. Dzisiaj do zaproponowania mam
Wam moi drodzy użytkownicy wałek,który bardzo
mi sie wkręcił z wielu powodów.. Jednym z nich jest
Niesamowity Vocal,który urzekł mnie od samego
początku..:p Drugim czynnikiem są elektryczne wstawki
właśnie w stylu "Wandali" co jest po prostu świetne.. ;)
Gorąco Polecam i licze na wasze komentarze i Thanks`y!

Kod: Zaznacz cały

http://www7.zippyshare.com/v/79110495/file.html

Tags:
komar

Re: [16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Post autor: komar »

Nutka swietna :D :D jak najbardziej vokal jest niesamowity ;)
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

Re: [16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Post autor: paauli_83 »

Wiesz co...wcale mi sie nie podoba...nic a nic chala i wogole beeee, jesu zachłysnales sie swoim pobytem w dancie wczoraj :D trzeba odczynic egzorcyzmy? xD
__________________

No a tak serio....cholercia i kurna, i jejku, i ajjj i hmmm...zajebi*ty kawaleczek...uwielbiam te "pierdyknięcia" jak ja to nazywam...bicik...bassik..wpleciony vocal razem z pocietymi partiami...no i taki "rozpierdziuszek" jak najbardziej jest na miejscu...lubie...mmmmilutko :D

pzdr. :)
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: [16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Post autor: Wir00z »

paauli_83 pisze:Wiesz co...wcale mi sie nie podoba...nic a nic chala i wogole beeee, jesu zachłysnales sie swoim pobytem w dancie wczoraj :D trzeba odczynic egzorcyzmy? xD
Chyba trzeba,skoro Ci sie nie podoba,no to czyń swoją powinność.. xD
Awatar użytkownika
Wir00z
Ekspert
Posty: 2352
Rejestracja: 07 maja 2007, 19:30

Re: [16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Post autor: Wir00z »

paauli_83 pisze:Wiesz co...wcale mi sie nie podoba...nic a nic chala i wogole beeee, jesu zachłysnales sie swoim pobytem w dancie wczoraj :D trzeba odczynic egzorcyzmy? xD
__________________

No a tak serio....cholercia i kurna, i jejku, i ajjj i hmmm...zajebi*ty kawaleczek...uwielbiam te "pierdyknięcia" jak ja to nazywam...bicik...bassik..wpleciony vocal razem z pocietymi partiami...no i taki "rozpierdziuszek" jak najbardziej jest na miejscu...lubie...mmmmilutko :D

pzdr. :)
Ale żeś mnie zrobiła w "bambuko" :D :D Hehe.. Ciesze sie,że Ci sie podoba.. ;)
Awatar użytkownika
iwan
Specjalista
Posty: 1288
Rejestracja: 26 paź 2006, 12:26

Re: [16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Post autor: iwan »

Zgadzam się z Komarem, nuta zajebista jest!!!
Lencia

Re: [16.07.08] - Ce Ce Peniston-Finally (Kam Denny & Paul Zala aka Vandalism Remix)!!

Post autor: Lencia »

MI rowniez nutka sie podoba :D :D fajny bicik Vandalism jak zwykle na poziomie :D
ODPOWIEDZ