Thomas Van Rose - Like It

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Tom Corman

Thomas Van Rose - Like It

Post autor: Tom Corman »

Thomas Van Rose - Like It

Kod: Zaznacz cały

http://mp3.wp.pl/i/sciagnij?id=231182
/\Zapraszam do pobierania nowego utworu ;) /\

Tags:
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Thomas Van Rose - Like It

Post autor: Gimbus »

Po pierwszy az kłuje to ze nie ma crasha na wejsciu . W starcyh utworkach tak bylo ale naszczescie juz sie to troche wyrobilo.. Kolena rzecz to te jakby clapy sa troche nieprzyjemne ale da sie odpuscic ... Linia basowa trwa za krotko to znaczy nie za krotko leci tylko jak ustawiasz ja na piano roll to powinienes zapelnic 2 krateczki a nie 1dną .. Lead do wymiany .. rozumiem ze masz slabego neta ale olej to choc na chwile i se v-station sciagnij xD sa tam lepsze bassy i leady niz masz w sytrusie xD Monotonia jest troche mniejsza niz w poprzednim utworze ale tez razi ale jakos nie wiem jak ci kurde pomoc bym musial do ciebie przyjechac i ci pokazac na zywo ale mieszkasz po 2 stronie polski xD . Jeszcze co do utworku ten pocety vox nawet jest ok ale mogls troche reeverba nalozyc . Mowiles ze se sample sciagnales ale haty sa podstawowe z fl i sa troche kiepskie ale jak se scagnac nie mozesz to ci dam rade jak wlanczasz fl to nie zaczynaj na kanale club-basic tylko na trance tam masz takie w miare open hata instrukcja jak to wlanczyc :

-Na gorze po lewej stronie w glownym menu fl klikasz New format Template

- Dalej wybierasz Genre

- nastepnie trance

SAmple juz tam sa ale najwazniejsza to sa tam fajne snare'y i open hat'y ..

No to chyba tyle ...

PozdRO
DJ Krzyk

Re: Thomas Van Rose - Like It

Post autor: DJ Krzyk »

Też więc ocenię :) Jak jush powiedział Hyperallstars, powinieneś dać Crasha na wejściu.. Kick, Hmm.. Może być, aczkolwiek jakiś koszący nie jest... Clap nawet Ok.. Na te Close Hi-Haciki więcej Reverbu nałożyć :) Tesh bym Ci chciał pomóc, ale Ja za to nie wiem jak, tzn: parę tutków jakichś Mam xD Bass nawet nawet, ale więcej Reverbu na Niego trzeba było... Potem z Freefalla efekt.. Troszkę to monotonne.. Hmm.. Ten wokal znany dość dobrze.. Za długo trochę idzie ten motyw początkowy.. Kurde, zastanawiam się gdzie ten klimat z Bass Rockers - When I Come Around (Thomas Van Rose Remix?) Tam był mocniejszy Bass, lepszy Kick i w ogóle lepiej utworzony był tamten utworek (do dzisiaj Go słucham :p).. Potem wchodzi Lead.. No niezbyt Mnie zachwycił.. Ogólnie za długie te Motywy.. I ogólnie parę rzeczy do wymiany jest :) Ale z czasem będzie coraz lepiej.. Fajnie, że chociaż w setach jesteś dobry, lubię Twoje sety Thomas :)

Tak więc to tyle ode Mnie :)

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)
Tom Corman

Re: Thomas Van Rose - Like It

Post autor: Tom Corman »

hehe, ważne że sety są dobre, miałem skończyć z produkowaniem muzy i remixów, ale postanowiłem jeszcze coś wykombinować :P
matthewmatt

Re: Thomas Van Rose - Like It

Post autor: matthewmatt »

Brak crasha na wejściu , ale to juz było , kick mi się zbytnio nie podoba :) ale już lepszy niż kiedyś :) z tym bassem to przyznam , że troszkę ułożenie , a nawet bardzo mogło by być lepsze. Barwa bassu też mogła by być troszkę inna .

Ten wałek przypomina mi takie techno z roku 1999 :) myślę , że jak pościągasz sample , wtyczki , vocale , efekty i ostro sie weźmiesz do roboty to za jakieś pół roku wykręcisz coś na "poziomie " roku 2008 / 2009 .

troszkę nudny kawałeczek . .

p.s próbuj robić "każdą" muzykę. Każdy ma swój styl , tylko musi się w nim odnaleźć :)
ODPOWIEDZ