Rednex - Cotton Eye Joe (Disco Driverz Remix)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Disco Driverz

Rednex - Cotton Eye Joe (Disco Driverz Remix)

Post autor: Disco Driverz »

Siemanko Jestem tu Moze nie nowy ale zajzalem bo posatnowilem podzielic sie z wami moim nowym remixem moze wam wpadnie jakos :) Pzdr :D

Kod: Zaznacz cały

http://www4.zippyshare.com/v/19140697/file.html
Milego Sluchania Licze na jakies komentarze :)

Tags:
Fekkan
Klubowicz
Posty: 399
Rejestracja: 16 lis 2007, 22:21

Re: Rednex - Cotton Eye Joe (Disco Driverz Remix)

Post autor: Fekkan »

no to tak:
nawet niezły boom na początku, ten bassik jest spoko, to wejście z tym bassem i loopem jest do do dupy, clap jest spoko i ha też, widze troszke dodałeś FX'ów, ten piszczący dzwięk na początku ujdzie ale troszkę razi, lead później jest do dupy ale dobrze że przynajmniej igra z wokalem... ten fx na leadzie jest denny, wokal przypomina mi śpiew farmera xD na końcówke tej środkowej części dał bym jakiegoś reverse crasha

no to tyle odemnie ;p

pozdr. i życzę dalszych sukcesów ;p
Awatar użytkownika
Jack Vornst
Weteran
Posty: 677
Rejestracja: 13 mar 2008, 19:34

Re: Rednex - Cotton Eye Joe (Disco Driverz Remix)

Post autor: Jack Vornst »

wiec tak ;d bass za bardzo pierdzi ;d lead zmien obowiazkowo ;d mogla by byc lepsza nutka gdybys uzyl np. nexusa lub vstacji do leada ;d wokal dobrze dopracowany ;d Pozdro!!!
DJ Krzyk

Re: Rednex - Cotton Eye Joe (Disco Driverz Remix)

Post autor: DJ Krzyk »

No więc tak: Niezły Boom na początku, potem ten Breakbeacik brzmi, jakby był za wysoko Zesliceowany.. Na Bassika mogłeś dać więcej Reeverbu, bo troszkę sucho brzmi.. Brzmienie Kicka Mi się podoba, ale podgłoś Go, bo troszkę za cicho wali.. Clap jest Ok, Hi-Haty też Mają nawet niezłe brzmienie.. Ten boczny Leadzik, co gra takie boczne Melo troszkę gryzie się z Bassem.. Ale podoba Mi się brzmienie.. Później niezły Reverse.. Potem wchodzi główny Lead z wokalem.. Wokal nie podoba Mi się, gryzie się z Leadem.. Brzmienie głównego Leadu też nie za dobre, niezłe Melo, fajnie wpasowuje się Bass.. Problem Masz z głośnością niektórych dźwięków - jedne są za głośno, jedne za cicho.. Technicznie troszkę słabo, pomysł idzie na plus, nie miałbym łba do takiej piosenki :) To tyle ode Mnie, szkolne 3 -, mogło być lepiej..

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)
ODPOWIEDZ