FeelDii & Dj Kez - Kiss Me (Pitey & C-Traxx Electro Remix)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

FeelDii & Dj Kez - Kiss Me (Pitey & C-Traxx Electro Remix)

Post autor: pitey »

Witam, zapraszam do ocenki najnowszego dzieła :)

Kod: Zaznacz cały

http://streemo.pl/Media/357262
pozdro

Tags:
DJ Krzyk

Re: FeelDii & Dj Kez - Kiss Me (Pitey & C-Traxx Electro Remix)

Post autor: DJ Krzyk »

Coś ostatnio w Kezie gustujesz ;) No więc tak: Niezły Crash (czy raczej Boom) na wejściu, fajny Loopik, Kick mógłby być troszkę głośniejszy, Clap niezły.. Bassik podoba Mi się nawet, widać, że już jesteś profesjonalistą.. Niezły wokal w przejściach, czasami przejścia tymi Karabinami Snare'owymi.. Wydaje Mi się, że ten wokal jest źle wpasowany, Ja dałbym Go trochę wcześniej, ale może to tylko Moje odczucie.. Potem wszystko Sobie leci.. No poziom dźwięków jest raczej wysoki.. Potem słyszę, jak wchodzi fajny Leadzik, nieźle ułożone Linie Melodyczne, słyszę parę kombinacji Snare'owych.. Sporo FX'ów.. Ale brakuje Mi tego słynnego motywu z dodatkowymi dźwiękami ;) Potem tak zdeczka nudzi, ale tylko troszkę :) Tak to wszystko nawet w porządku :) Nie piszę już plusów i minusów, bo oczy Same Mi się zamykają :) Życzę dalszej owocnej pracy i wszystkiego dobrego :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: FeelDii & Dj Kez - Kiss Me (Pitey & C-Traxx Electro Remix)

Post autor: pitey »

dzięki za komentarz, pozdro DJ Krzyk ;)
iwanracing

Re: FeelDii & Dj Kez - Kiss Me (Pitey & C-Traxx Electro Remix)

Post autor: iwanracing »

gosciu czy ty nie slyszysz ze vokal leci za pozno ? xD o cale 4 bity ;D
Awatar użytkownika
pitey
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:47

Re: FeelDii & Dj Kez - Kiss Me (Pitey & C-Traxx Electro Remix)

Post autor: pitey »

nie, nie słyszę ;)
DJ_Juz3k

Re: FeelDii & Dj Kez - Kiss Me (Pitey & C-Traxx Electro Remix)

Post autor: DJ_Juz3k »

hmm Iwanracing gdzie ci ten vokal nie pasii?? Co do utworku to nie jestem zadnym specjalista od electro ani podobno electro bo uwielbiam mocna nute HS HC i wszystko z tym zwiazane, ale spodobał mi sie ten utworek ale dla mnie jest troszka za wolny lepiej by brzmialo bynajmniej na jakiejs imprezie przy tempie 142 tak wedlog mnie tylko. Fajny poczatek, super kick, bassik niezly fajny dla electro jest, vocal mi fajnie pasuje, fajne wejscia, ogolnie to utworek niezle zrobiony naprawde mi sie spodobal mimo ze na codzien nie slucham takiej muzy to by bylo chyba na tyle. Zycze nastepnych udanych produkcji. Podzdro.
ODPOWIEDZ