Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Couse McBeat
Weteran
Posty: 757
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:36

Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: Couse McBeat »

Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix)

Kod: Zaznacz cały

http://www.zippyshare.com/v/14905954/file.html
Czekam na opinie :)

Tags:
Awatar użytkownika
sbr
Nowicjusz
Posty: 82
Rejestracja: 16 sie 2008, 05:45

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: sbr »

powiem tak :) Ja zbytnio sie nie znam na elektro ale... chlopaki dajcie wiecej efektow, sampli zeby to nie bylo zamulajace! linia melodyczna naprawde jest dobrze ulozna, wpada w ucho i przyjemnie sie jej slucha ale to nie wysarczy. Musisz to wszystko urozmaicic zeby to gralooo! dawalo kopa! hehe :D pracuj nad tym i z dokladniejsza ocena poczekam na fulla. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jack Vornst
Weteran
Posty: 677
Rejestracja: 13 mar 2008, 19:34

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: Jack Vornst »

spoko, ale dodaj jakies sample albo jakies efekty ;d tak jak sbr powiedzial ;d Pozdro!
DJ Krzyk

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: DJ Krzyk »

Boom na początku dość niezły.. Wokal.. Hehe ciekawy, że tak powiem xD Lead z nim troszkę fałszuje, choć Linia Melodyczna jest dobrze ułożona, choć w za niskiej tonacji.. Kick dobrze nagłośniony, ale Moim zdaniem to nie jest Electro ;) Lead całkiem ciekawą Ma barwę, Bassika mało słychać.. I się wszystko kończy.. Cóż mogę powiedzieć, poczekam na pełną wersję, a jak już kolega sbr powiedział, daj więcej efektów ;) To tyle ode Mnie narazie ;)

Pozdrawiam :)
djatom
Użytkownik
Posty: 111
Rejestracja: 03 lut 2008, 10:56

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: djatom »

jak dla mnie to też nie jest elektro... zwiększ tempo o jakieś 3 BMP dodaj troche efektów i będzie spoko :) pozdrawiam
Pol4fon2U

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: Pol4fon2U »

od 25 bardzo dobre elektryczne dźwięki! Prawdziwe melo i dźwięk ELECTRO ale.. kick do wymiany, barwę zmień bo to wogóle nie pasuje do electro. Popraw troszkę początek, ponieważ nie za bardzo podoba mi się wokalik i ta linia melodyczna co idzie równo z wokalem, bo nie tak powinno być. Nie może iść równo tylko musisz przedłużyć dźwięki ;) mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi :P

Pozdrawiam! I zapraszam do mnie! :)
DJ_Juz3k

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: DJ_Juz3k »

No to tak za wolne kick za głośny i nie skończone xD DD niezła produkcja sie zapowaida. a jeszcze ten poczatek cos mi nie podchodzi.
Awatar użytkownika
dJtJay
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: 05 gru 2007, 08:17

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: dJtJay »

Hmnn...mój vocal nie jest udany ale ten Twój też nie zabardzo wyszedł...Czy to elektro ?!.Dobre pytanie..Osobiscie bym ten kawałek do niego nie zaliczył...Ten lead ma być "elektryczny",nie sądze...Popieram DJATOMA zwiększ tempo przedewyszystkim.Jak dla mnie słaby rmx...Również muła..jeszcze większa od mojej ;P.
Awatar użytkownika
DeeJay Yang
Specjalista
Posty: 1329
Rejestracja: 02 paź 2008, 07:29

Re: Scooter - The Question Is What Is The Question (Vojtech Electro Remix) Demo

Post autor: DeeJay Yang »

no powiem tez tak nie znam sie na electro ale melodia jest ok :) podoba mi sie lecz ten poczatek jest taki troche dziwny ale ogolnie to spoko :)
ODPOWIEDZ