[24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

[24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Mike »

Bardzo dawno mnie tu nie bylo bo az z miesiac xD brak czasu na to mi nie pozwala albo i nie tylko :D Mam cos tutaj dla was preview remixu Cascady - Night Nurse...Mam jeszcze 2 inne demka nie wiem czy je wrzucic te 3 wszystkie na raz innym razem moze....

Kod: Zaznacz cały

http://www21.zippyshare.com/v/82394091/file.html

Edit: Nowa wersja(Zalecam pobrac zippy wszystko zdupcilo)

Kod: Zaznacz cały

http://www7.zippyshare.com/v/8729894/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: DjOhma »

Wybij Vocal bo gra w tyle. dużo tu nie mogę powiedzieć ale popraw ten mix ;)
Awatar użytkownika
yogi1221
Weteran
Posty: 627
Rejestracja: 25 sty 2009, 19:54

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: yogi1221 »

Strasznie dziwnie :p Wokal za cicho tam w tyle. Ułożenie piszczałki takie mroczne :D Nie umiem tego inaczej nazwać :p

Popraw mix :p więcej powiedzieć nie potrafię :p
Moudy

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Moudy »

słabiak mike, bardzo pusto popracuj :)
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Mike »

Moudy pisze:słabiak mike, bardzo pusto popracuj :)
Slabiaka to ja mialem 10 lat temu w komorce. Nic z twojej oceny nie wywnioskowalem w przeciwienstwie do ocen 2 kolegow wyzej wiec popracuj nad konstruktywnymi ocenami bo jako MP bys sie wstydzil :)
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Cj Ex3 »

Piszczałka od 0:17 w pewnych miejscach fałszuje, trzeba coś z tym zrobić ;) A na vocal poza wybiciem do przodu nałóż jeszcze jakiegoś reverba :)
Gdybyś robił break'a to na vocal w czasie przejścia fajnie by było dodać Flangusa ;p
Moudy

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Moudy »

Mike pisze:Slabiaka to ja mialem 10 lat temu w komorce. Nic z twojej oceny nie wywnioskowalem w przeciwienstwie do ocen 2 kolegow wyzej wiec popracuj nad konstruktywnymi ocenami bo jako MP bys sie wstydzil :)
No a jak Ty komentujesz moje utwory?
Stary jak ktoś mi poścwięca więcej czasu, to ja też mu poświęce.
Twoje ostatnie komentarze z tego co pamiętam były podobne.
Albo twoje super komentarze typu "Co to ma być?" - Więc ja nie bd się wysilał i nie bd pisał lepszych niż twoje.
Piszę słabiak bo słabiak no nic się nie dzieje generalnie.
Piszczałka troche nie w tempo. Prosty beat. Wokal się spóźnia no to co miałem dopisywać? Miałem powtarzać to co inni napisali?
Nuta ogólnie troszke za pusta i mix do korekty, bass też mógłbyś HQ podbić.
A poza tym przeczytaj może regulamin [Mike - TBA] następnym razem.
Patrz trochę na siebie a później na mnie, bez złych wibracji.
Awatar użytkownika
lsudny
Ekspert
Posty: 2923
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:03

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: lsudny »

Słabo. Sucho, brak przestrzeni, wokal za cicho i też za suchy. Synth fałszuje (drugi akord), no i brzmienie jest cienkie.

Za krótkie, żeby cuś więcej napisać.
Rzepka500
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 29 lip 2008, 21:21

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Rzepka500 »

Moudy pisze:słabiak mike, bardzo pusto popracuj :)
z tego można wywnioskować że nutka jest bardzo słaba , że brak w niej przestrzeni , tła i że powinienes nad nia popracować. Ja jestem tego samego zdania
Moudy

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Moudy »

Rzepka500 pisze:z tego można wywnioskować że nutka jest bardzo słaba , że brak w niej przestrzeni , tła i że powinienes nad nia popracować. Ja jestem tego samego zdania
Fakt, ale nie wymagam żeby ktoś pokroju Mikiego to zrozumiał
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Mike »

Wiesz jesli juz masz zamiar pisac jakakolwiek opinie to ja uzasadnji. W twoim przypadku nie podales ani jednego punktu co by wskazywalo na to ze jest to slabe itp. Jesli chce napisac ze jest cos slabe to pisze dlaczego i co byc powinno zmienione tak jak wszyscy napisali powyzej.

Wolalbys ocene?

Melodia swietnie pasuje do vocalu,mocny dajacy kopa bass,fx'y w tle padzika razem daja zajebisty efekt tylko troszke przesadziles z delayem na cut voxie.

Czy?

Fajna piosenka.

Prawdopodobnie 1 ocenke. Nie wiem nie wnikam moze od zawsze miales/masz problemy z uzasadnianiem wypowiedzi.

No ale przeciez od osoby pokroju Moudiego duzo wymagac nie mozna :D
Moudy

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Moudy »

Mike pisze:
No ale przeciez od osoby pokroju Moudiego duzo wymagac nie mozna :D
Skoro tak mówisz, to po co wymagasz ode mnie żaląc się i płaczesz, że nic nie wyniosłeś z mojej oceny? Poza tym mam Ci przypomnieć twoje komentarze, które pisałeś w moich tematach? Były bardzo podobne również krótkie - więc jak napisałem nie będę się wysilał i pisał lepszych niż twoje, ale nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem i polemizujesz.
Koniec temat, szkoda polemiki i tak wiesz że utwór jest słaby. Jak bawić się w ścisłości to każdy Ci tak napisał.
Lepiej popraw te nutke, zamiast off-topować swój temat razem ze mną.
Zajmij się lepiej produkcją a nie użalaniem nad swoimi słabiakami.
Zresztą w drugim moim poście w tym temacie oceniłem Ci tę nutkę, ale Ty jesteś takim ignorantem, że pewnie tego nawet nie zauważyłeś.
Jesli chce napisac ze jest cos slabe to pisze dlaczego i co byc powinno zmienione tak jak wszyscy napisali powyzej.
No właśnie, a teraz zrozum to co napisałeś samemu. Po co mam pisać to samo co oni. Zresztą ja też pisze co powinno być zmienione, ale nie dla Ciebie bo powtórze trzeci raz Ty również piszesz takie komentarze w moich tematach więć nie bd się wysilał. Napisałem również żebyś patrzył pierw na siebie potem na mnie, ale do tego też sie nie umiesz odenieść.
od zawsze miales/masz problemy z uzasadnianiem wypowiedzi.
No oczywiście, że mam problemy ale tylko w twoim mniemaniu więc nie rozumiem czemu płaczesz, że ocena jest niekonstruktywna skoro nie potrafie uzasadnić swojej wypowiedzi, lecz ironia tkwi w tym, że to zrobiłem a Ty tego nawet nie zauważyłeś.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: [24.10.10]Nowosc od Majkiego[Nie rozkminilem jeszcze]

Post autor: Cj Ex3 »

Będzie fight :D
ODPOWIEDZ