[27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

[27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: Cj Ex3 »

Jak dawno nie robiłem hardstyle'u, co? :> Perkusję na pewno muszę tu obrobić bo raz za głośna raz za cicha, a dupnego basu w kicku się nie czepiać bo po raz pierwszy wykręciłem go całkowicie sam (żadnych małych samplowanych pomocników :D ). Zaleca się podgłośnić głośność i podkręcić swoje dudniące basownice xD

[.zs]www46.zippyshare.com/v/94151458/file.html[/zs]

Wokalki dodane tymczasowo żeby cokolwiek działo się na przejściu do mainpartu, jak kogo interesuje to jest to głos z Duke Nukema MP :)
_________________
Mały update, pierwszy motyw jest już na końcu a perka mam nadzieję ciut lepiej się komponuje :)

Kod: Zaznacz cały

http://www30.zippyshare.com/v/57926640/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
Mizzer90
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: 26 paź 2009, 13:16

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: Mizzer90 »

na początku wydaje mi się wszystko wporządku , tylko bass troche za cicho , ogolnie intro na plus :) potem dobre przejscie do main parta , dobrze wchodzi , slychac ten hardstylowy styl , moznaby jakos clapy ulepszyc . chetnie poslucham calosci , pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: Tebes »

smyczki wchodza jak powinny, pałer jakiś tam jest, to masz na plus... kompresje chyba na kicku moznaby poprawic. Ja ostatnio obadalem, ze camelphat3+distroyr to cudowne polaczenie :D podoba mnie sie calosc :D
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: Cj Ex3 »



Hmm... jakie smyczki xD Wszystko poza pianinem i voxem to jeden wielki elektronik. Były smycze na DSK Strings ale nie podobały mi się i wywaliłem :D

"Poapgrejdziłem" parę miejsc i dodałem końcówkę, teraz jakoś się całość lepiej trzyma kupy. A przynajmniej powinna :)
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: Tebes »

padowate cos brzmi jak smyczki,o. i podoba mi sie :D
Awatar użytkownika
Tomcho111
Klubowicz
Posty: 353
Rejestracja: 26 lip 2010, 22:35

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: Tomcho111 »

oj podoba mi się to ! ;) Lead podchodzi pod Headhunterza jeżeli chodzi o brzmienie :D Ogólnie jest git, bez zastrzeżeń!
Awatar użytkownika
satan666
Weteran
Posty: 591
Rejestracja: 16 cze 2010, 20:52

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: satan666 »

Intro bardzo fajne, podoba mi się. Tak samo przejście na pianinku. Główny motyw mimo iż wykorzystane standardowe dźwięki jak na ten styl to również bardzo dobrze brzmi.

Pisze standardowe, ponieważ mimo wszystko zawsze szukam tej ewolucji stylu.

No ale nutka bardzo udana na plus.
Awatar użytkownika
yogi1221
Weteran
Posty: 627
Rejestracja: 25 sty 2009, 19:54

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: yogi1221 »

No i teraz mnie zmiażdżyłeś ;) Intro boskie, a ten motyw poźniej.. Cudeńko :D

Dawno nic HS'owego nie słyszałem od Ciebie ;p a tu wchodzę i bum ! miłe zaskoczenie ;)
Technicznie wydaje mi się, że na 2 melo jest za dużo wysokich częstotliwości ;p albo mnie już baniak boli od słuchania dubstepu xD

P.S Duke Nukem ! za to masz kolejnego plusa :D Moja jedna z ulubionych gier na PSX z dzieciństwa :D Chociaż teraz też zdarza się do niej wracać :D
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: [27.08.11] Cj Ex3 - Drop The Bomb [Hardstyle]

Post autor: Violet Rocket »

Nieźle, nieźle. Ciekawe intro, nawet dobry pomysł z tym pianinem ale dlaczego takie suche?

W dalszej części nie mam zarzutów, wszystko technicznie gra bardzo dobrze. Kawałek dobrej roboty
ODPOWIEDZ