[05.07.12] Above & Beyond Ft. Richard Bedford - Sun & Moon (Deejay Mizzer 'Vixa' Remix) [Comm]

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
Mizzer90
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: 26 paź 2009, 13:16

[05.07.12] Above & Beyond Ft. Richard Bedford - Sun & Moon (Deejay Mizzer 'Vixa' Remix) [Comm]

Post autor: Mizzer90 »

Cześć ;) Bardzo podoba mi się motyw z tej nutki więc postanowiłem że może dodam coś od siebie :) Pierwszy raz robie w takim stylu także proszę o wyrozumiałość :D chciałbym się spytać co poprawić itd i czy kończyć w ogóle :)

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/deejaymizzer/soon-moon-deejay-mizzer-vixa
:D D

Tags:
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [05.07.12] Above & Beyond Ft. Richard Bedford - Sun & Moon (Deejay Mizzer 'Vixa' Remix) [Comm]

Post autor: DjOhma »

no nie jestem do końca przekonany by Above & Beyond przerabiać na taką Wixę
ale z drugiej strony motyw nie ma nic wspolnego z originalna nutką :P
zostawiłbym Słońcę i księżyc w spokoju a ten motyw wrzucił w jakąś inną nutkę.. bardziej komercyjną :-)
Awatar użytkownika
Taube
Weteran
Posty: 884
Rejestracja: 24 lut 2009, 23:39

Re: [05.07.12] Above & Beyond Ft. Richard Bedford - Sun & Moon (Deejay Mizzer 'Vixa' Remix) [Comm]

Post autor: Taube »

tak jak Bun powiedzial glowny motyw nie ma nic wspolnego z oryginalem ale glowny motyw jest dobry i dobrze zasuwa :) wiec zrob z tego swoj wlasny numer bez rmx'u
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [05.07.12] Above & Beyond Ft. Richard Bedford - Sun & Moon (Deejay Mizzer 'Vixa' Remix) [Comm]

Post autor: Tebes »

jezu a wyśmiewali kiedyś klabbejs i koziołka matołka, jak widać wszystko do nas wraca ;]

oryginał nawet ja znam i proszę nie bezcześcić, ale pompa rozbuja niejedną remizę :D
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: [05.07.12] Above & Beyond Ft. Richard Bedford - Sun & Moon (Deejay Mizzer 'Vixa' Remix) [Comm]

Post autor: R3haB »

Tak jak wyżej , nie ma co dopisywać , wszystko powiedziane ;p Rób autorkę z tego ;D
ODPOWIEDZ