Podział moderacji :)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
dziodek
Ekspert
Posty: 4711
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:38

Re: Podział moderacji :)

Post autor: dziodek »

Domcia konsultowała ten temat z kniaziem Marcinem :D

a dać jej admina niech się wykaże :P a jak nie to zawsze można cofnąć :D

a Krisss to chyba cza odebrać zero reakcji xD
Kromcia
Specjalista
Posty: 1613
Rejestracja: 27 mar 2011, 16:51

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Kromcia »

a ja z chęcią Admina wypróbuje xD
Kromcia
Specjalista
Posty: 1613
Rejestracja: 27 mar 2011, 16:51

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Kromcia »

robimy w końcu coś czy nie ? :|
ja powiem tak, bo widze że żaden nie ma chęci napisać swojego działu...
ja bym proponowała zrobić w ten sposób, żeby teraz każdemu zabrać dział, tzn żeby nikt nie był nigdzie przydzielony, zrobić nowy nabór i w naborze poprosić użytkowników o wypisanie działów jakie ich interesują, przyjąć potem z dwóch lub trzech, i dopiero jak bedzie cała załoga, to porozdzielać ładnie ;) tzn ja bym tak zrobiła xD
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Krzychu »

Róbta co chceta. Macie nowego admina niech się wykaże. Ja się w nic nie wtykam już :) Mam nadzieje tylko Dominika, że Ci starczy zapału na więcej niż tylko miesiąc ;]
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Piotr 345 »

Kiedy w końcu będzie ten podział zapytuję ?
czy na świętego Dygdy ? czyli nigdy. ;)
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: Podział moderacji :)

Post autor: R3haB »

No cóż , admin się wykruszył , a Deszcz nie będzie sam wszystkiego robił .

Krzychu , sam tego nie pomalujesz xD
Awatar użytkownika
dziodek
Ekspert
Posty: 4711
Rejestracja: 21 mar 2007, 15:38

Re: Podział moderacji :)

Post autor: dziodek »

hymmmm... a może któryś z młodych modów niech zostanie adminem :P (Cj lub R3 ) im przynajmniej nie zabrakłoby ochoty do roboty ;D i może by to się troche ruszyło ...

Krzychu co Ty na to ???
Marcin

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Marcin »

Rozbawiła mnie ta cała sytuacja z pseudo adminem, który praktycznie przez tydzień był i nic nie zrobił. Miał być podział i zapału zabrakło, reklamy w radiu, składanki, przyznawanie rang. A z tego co wyszło to zmiana nazw w Promo dj i usunięcie modów z działów co poskutkowało tym że ów modzi nie mogli moderować. Nie ma sensu robić podziałów niech każdy moderuje to co chce albo sobie wypisze i niech moderuje. Sądzę i domyślam się, że Krzysiek nie ma czasu. Więc radźcie sobie sami. Skoro Cj może robić gry to niech zrobi rangę dla zwycięscy MR 12. To tyle.
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Piotr 345 »

Jestem za tym , aby każdy moderator miał przypisany dział bez wyjątku nawet global
wtedy wiadomo co kto ma robić i za co jest odpowiedzialny .Teraz nie ma podziału
więc każdy robi co chce , moderuje co chce i jak chce , ogólnie mówiąc zrobił się bajzel i tyle.
Ktoś coś zepsuł i trzeba to naprawić , tylko kto to zrobi ? oto jest pytanie.
Awatar użytkownika
Krzychu
Ekspert
Posty: 6843
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:30

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Krzychu »

Chwila, dlaczego kurwa po raz kolejny ja mam poprawiać coś co ktoś zepsuł? Dominika zachowała się nieodpowiedzialnie! Po chuj było usuwać wam działy jak nie miała nawet planu by to dokończyć? Dziodek, co do dania komuś innemu admina to ja mam to w dupie, bo znów będzie jak teraz. Zapału na tydzień, a dalej wszystko zjebie, jebnie i pójdzie sobie w pizdu - no bo w końcu tak najlepiej, prawda? ;] I jak ja mam później być w porządku względem was? Ja mam w dupie taki biznes. Znów poprawiać, naprawiać i ogarniać to co zjebała! Dziękuję wam wszystkim pięknie, a w szczególności Dominice ;]

Ogółem rzecz biorąc nie wiem kiedy cokolwiek będę miał czas zrobić, a marudzenia w ogóle nie przyjmuję do wiadomości. Człowiek ma też inne zajęcia jak jebane forum (przynajmniej ja) i niejednokrotnie jak wyjdę to mnie kilka dni w domu nie ma.

To tyle ode mnie, a za całą sytuacje możecie podziękować "Pani admin" ;]
Awatar użytkownika
Cj Ex3
Ekspert
Posty: 3606
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:39

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Cj Ex3 »



Cj może robić co mu się podoba, nie mam żadnych dyplomów ale mam dużo pirackich appek i wiem jak ich używać ;D
Ranga MR - oczywiście że tak, tylko dajcie szansę ;)

+Podział modów (jak dam radę)
+Nowe rangi
+Zmiana nicków i RankMod (jak sie da w ogóle)
+A nuż się jakoś da tapatalka wgrać?

-Ale radia wam nie zrobię, bo to dla mnie zawsze był chujowy pomysł a i kontaktów nie mam takich

Nie wiem ile pociągnąłbym jako admin, ale wyznaję wierzenie że tutaj już bardziej spierdolić się nie da. Choć ostatnie wydarzenia coraz bardziej wystawiają tę opinię na próbę.
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Podział moderacji :)

Post autor: Piotr 345 »

Witajcie , czasy są trudne , to prawda ,tak żle nie było już dawno.
Niektórzy zapytają ,, po co ta mowa , co cię to interesuje" , ale ktoś musi zabrać głos.
Wiem Safri D nie wyszło administrowanie ,trudno takie sytuacje się zdarzają dlatego
proponuje żeby ktoś z obecnych Moderatorów zrobił porządek.

Myślę że Cj Ex3 da sobie radę jako nowy Admin [chociaż jest młody ;) ]
Nie wiem tylko co na to Krzychu oraz Ireneusz

Pozdrawiam Piotr 345.
ODPOWIEDZ