[05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Tutaj trafiają utwory niezgodne z regulaminem oraz wszelkiego rodzaju duble.
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

[05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/finley11/clouds-trance-mp3
Oficjalna wersja w końcu nastała :0
Awatar użytkownika
radekdudek11
Specjalista
Posty: 1652
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:44

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: radekdudek11 »

hihaty za bardzo rwia kick nie wybiles ,klimat fajny az sie zamyslilem
kowalx
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2009, 19:56

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: kowalx »

Za mało dynamiki.
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Mało konstruktywna odpowiedż kowalx sam już wiem że zamuliłem kawałek a Radziu dobrze mi wytknął hihaty za co dzięki bo jak sie robi potem ucho ma swe względy.
Chciałbym poprawić ale w tej chwili nowy dysk tamten padł:(
Awatar użytkownika
M3R-T
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 12 cze 2012, 03:20

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: M3R-T »

troszke ode mnie ;P po 1 obetnij bardziej doly ew. dopiesc suba bo sciaga za bardzo w dol ;P łatwo mozna to dostrzec ,,graficznie" w Sound Forge Audio Studio.
wejscie na motyw malo rozbudowane, pobaw sie troszke master channele, jakis grossbeat, cutof, cokolwiek, mocne wejscie jest wazne w Trance ;) no i sam motyw ma mala moc, kick jest nie do konca obrobiony, przez co wychodzi na epicentrum kawalka, wydawaloby sie ze dzieki temu bedzie ladnie lupac, ale wlasnie jest odwrotnie. Mysle ze wazna w tym kawalku bedzie tez ta melodia. Musisz poskakac po tonacjach, lead wypelnia za malo przestrzeni, slysze pustke miedzy padem a leadem ;P musisz zjechac jeszcze jedna ,,linia" leadu w dół ;) Co do pomyslu i klimatu jest naprawde dobrze ;) kilka poprawek i ogolna poprawka miksu i bedzie dobrze ;)
Pozdrawiam
Anper
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: 05 mar 2009, 10:43

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: Anper »

"pobaw sie troszke master channele, jakis grossbeat" M3R-T wytłumacz się z tego? Jaki efekt grossbitu chcesz na master dawać?

Kawałek jest fajny. Mnie boli to, że ludzie jak Ty mają pomysły na kawałek, mają łeb do melo, a wszystko się wali bo miks jest do bani...
Miks miks miks, eq eq eq i panorama, to trzeba szlifować.
Awatar użytkownika
M3R-T
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 12 cze 2012, 03:20

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: M3R-T »



zeby wytlumaczyc ci o co chodzi musialbym ci zrobic tutorial. poza tym, posluchaj sobie swojego singla, pozniej tego i zastanow sie nad tym kto musi popracowac nad miksem, bo ktos chyba nie do konca jest kompetentny ^^ co do tego ,,grossbitu" to powiem ci ciekawostke, Master cHannel nie ma wylacznosci na izotope, waves, parametric eq 2, maximus, compressor i edison ^^
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

M3R-T wybacz dol musi byc bo musialbym suba usunac a mi to nie przejdzie i szczerze melo zawsze mam pomysl ale posluchalem twoich kawalkow i .......
WIELKIE ROZCZAROWANIE dlaczego nie powiem kazdy ma swoj gust a ja mam swoja wizje Tranca
Mialem utwor ze trance sie chowal chodzi o akustyczny ale bylo minelo
Zwroce sie do ostatniego postu goscia z eq ale u ciebie jak sluchalem to kiszka i wyszlo
Awatar użytkownika
MARCO VAN HAYDEN
Specjalista
Posty: 1116
Rejestracja: 28 sty 2010, 13:23

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: MARCO VAN HAYDEN »

Słuchałem i zjeba na całości wybacz ale nie gustuje w uplifcie zreszta za dużo tego w jednym miejscu a po drugie pol utworu to poczatek ocen sie sam taka rada bo co do melo to zawsze mam pomysl moge akordem moge jedna linia
Tylko bez obrazy bo szanuje ludzi
Awatar użytkownika
89ninja89
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: 04 lis 2008, 15:01

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: 89ninja89 »

Ten wadzacy motyw ok - ale uwazam ze moglbys to jeszcze troche rozwinac. Chodzi oto, zeby poprostu bylo na co czekac w kolejnych minutach. Tu praktycznie przez caly czas dzieje sie to samo - przez co dla niektorych po kolejnym przesluchaniu tego motywu moze on stac sie nudny. Ogolnie kawalek ciekawy. Jesli chodzi o dynamike - brakuje mi tu tego ze po uplifcie nagle wbija sie snare i inne bajery ktory swoim waleniem zapowiada, ze za chwile cos sie wydarzy czyli wejdzie motyw z upliftu z cala masa innych dziekow! Ale to tylko moja skromna opinia. Twoj pomysl - Twoja produkcja :)

Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Tebes
Specjalista
Posty: 1520
Rejestracja: 23 lip 2010, 19:38

Re: [05.12.12]Carramba-Clouds(trance)

Post autor: Tebes »

nie do końca typowo jak na tręęęęs, dlatego dla mnie fajnie.
fakt troszkę pustawo i wkurza ten kick taki 'upchany' na wierzchu, a talerze szeleszczą za ostro, ale łeba to Ty masz... ja oczywiście nawaliłbym na Twoim miejscu kwasowych arpegów w miejsa gdzie pusto sie robi, dał więcej gęstych padów niskich i objechał perkę porządnym miksem bo żal żeby się tyle dobra zmarniało ;)

cho do mnie, doradź coś:

Kod: Zaznacz cały

http://muzikum.pl/wasze-dema/283721-18-12-2012-tebes-dirty-mind-newbeat-minimal.html
5!
ODPOWIEDZ