Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
misiek00001
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 10 wrz 2007, 13:20

Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: misiek00001 »

Wiem,wiem wiekszosc powie ze sie przejadlo :P Ale tak jakos ten rmx,taki "lajtowy i przyjemny" wpadl w ucho :) Wyszukiwarka akurat tego nie widzi :P

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/73312132/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
dams89
Ekspert
Posty: 4416
Rejestracja: 04 paź 2009, 16:25

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: dams89 »

No wiesz ja się nie udzielam bo moje zdanie znasz ale nie ma tragedii to Ci muszę przyznać jest laaajt :P
Awatar użytkownika
misiek00001
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 10 wrz 2007, 13:20

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: misiek00001 »

Ostatnio mam okres na "lajtowe" nutki,wiec chyba dlatego takie wrzutki :P Ale nie ma tragedii-przejdzie mi napewno,po weekendzie w energy :D :P
djyazzy
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 07 lip 2007, 12:19

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: djyazzy »

Jak pod Yolande wrzuce co 4 sec FUCK I LIKE THAT to tez bedzie moj remiks??masakra jakie gowno mozna tu znalezc :/ :/ :/
Awatar użytkownika
misiek00001
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 10 wrz 2007, 13:20

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: misiek00001 »

dzieki za wyrazenie opinii. ciekawe dlaczego ty nie wrzucasz? od 2007 roku tylko sciagasz. pijawa jestes to chociaz sie nie odzywaj glupio. :P
djyazzy
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 07 lip 2007, 12:19

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: djyazzy »

Ziomeczku wrzuciles lipe a wykrecasz sie ze ktos nie wrzuca..Ja od 2006 roku gram w Terminalu w Carlisle(to tez mozesz sprawdzic)gram tylko na vinylach i nie mam czasu na wrzucanie czegokolwiek na forum!wchodze tu bardzo rzadko azeby posluchac nowych numerkow(jesli takobe znajde bo wiekszosc dostaje na miejscu).a pijawa nie jestem bo nic nie pobieram :/ jeszcze sie potlumacz troche :D Dla mnie ten kawalek to nie rmx a mashup(i to bardzo slaby) Taka jest moja opinia...
Dj Mnichus

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: Dj Mnichus »

To original z wstawkami rap.Dla mnie slabo 2/10
Awatar użytkownika
misiek00001
Użytkownik
Posty: 217
Rejestracja: 10 wrz 2007, 13:20

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: misiek00001 »

djyazzy pisze:Ziomeczku wrzuciles lipe a wykrecasz sie ze ktos nie wrzuca..Ja od 2006 roku gram w Terminalu w Carlisle(to tez mozesz sprawdzic)gram tylko na vinylach i nie mam czasu na wrzucanie czegokolwiek na forum!wchodze tu bardzo rzadko azeby posluchac nowych numerkow(jesli takobe znajde bo wiekszosc dostaje na miejscu).a pijawa nie jestem bo nic nie pobieram :/ jeszcze sie potlumacz troche :D Dla mnie ten kawalek to nie rmx a mashup(i to bardzo slaby) Taka jest moja opinia...
Z tego co widze po Twoich postach to wypowiadasz sie tylko gdy ktos wrzuci jakis "rmx" Yolandy. Dziwne to troche. Uraz masz czy cos? A po 2-gie - nie napisalem ze to jakas bomba,premiera,czy cos w tym stylu. Wrzucilem,bo wpadl w ucho i tyle. Moze sie komus podobac,moze nie. Od tego jest forum zeby wyrazac opinie i napisalem Ci ze dziekuje za takowa. I szczerze mowiac nie interesuje mnie gdzie grasz,na czym grasz (mozesz nawet na harfie popirniczac :D ) Co to ma do rzeczy?Pochwalic sie chcesz?Kazdy ma jakies zajecia,takie lub inne wiec nie mow mi ze jakbys chcial to bys 5 minut nie znalazl zeby kawalek wrzucic?
Nie wiem czy jestes pijawa,ale jak ktos ma kilka postow przez 3 lata to troche dziwne,dlatego ocenilem Cie jako pijawe.
Jak dla mnie koniec rozmowy na ten temat. Nie ten dzial i wogole :P Pzdr
Awatar użytkownika
Piotr 345
Ekspert
Posty: 6334
Rejestracja: 02 sty 2010, 20:08

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: Piotr 345 »

Całkiem niezła wersja 8/10
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: DjOhma »

no całkiem dobry mash up ale przereklamowane już te Americano. ODSLUCH
Awatar użytkownika
DjDaves
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: 09 lis 2009, 21:02

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: DjDaves »

Podoba mi się :D
Wpada w ucho :)
Awatar użytkownika
PTAKU
Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:40

Re: Yolanda Be Cool & DCup Feat.Nabildon-We No Speak Americano(I Like That)(Extended Mix)

Post autor: PTAKU »

kreci sie kreci dobreeeee ;)
ODPOWIEDZ