[23.12.08] Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
Mateusz21
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 01 gru 2007, 08:54

[23.12.08] Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Post autor: Mateusz21 »

Bardzo fajna nuta polecam gorąco mogę o niej powiedzieć tylko tyle każdy słyszał spreżynki to jest dużo lepsze... :) serdecznie polecam długo się rozkreca 2:20 dopiero jest cudowny wkrecajacy bit...:p

Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Kod: Zaznacz cały

http://www9.zippyshare.com/v/53518932/file.html
Mam dla was jeszcze jedną nutke jest ona bardzo energiczna taki milkshake jak w tytule polecam... ;p

Kelis-MilkShake man eat dj jizm remix

Kod: Zaznacz cały

http://www14.zippyshare.com/v/91737623/file.html

Tags:
kasia-inez
Użytkownik
Posty: 238
Rejestracja: 01 sie 2008, 14:42

Re: [23.12.08] Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Post autor: kasia-inez »

Pierwsza nuta - jak dla mnie nie za bardzo... Ale za to druga bardzo przyjemna :) Dzięki :)
Awatar użytkownika
imek
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 30 lip 2007, 23:12

Re: [23.12.08] Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Post autor: imek »

Pierwsza nutke wrzucalem wczesniej :)
Awatar użytkownika
Lockhit
Klubowicz
Posty: 401
Rejestracja: 09 sty 2008, 18:54

Re: [23.12.08] Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Post autor: Lockhit »

niestety żaden z kawałków w ogóle mi się nie spodobał ;/ Adam Sky już lepszy na pewno od drugiego utworku...
Albi

Re: [23.12.08] Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Post autor: Albi »

Pierwsza nuta Crookers w ich wkręcającym typie ;P Dla mnie dobra pierwsza nuta a druga taka sobie ;)
lipek

Re: [23.12.08] Adam Sky Vs Mark Stewart - We Are All Prostitutes (Crookers Remix)

Post autor: lipek »

jak to crookers mocno wkrecajaco i wixujaco 8+/10
kelis rownie w dobrym wydaniu 9/10
thx
ODPOWIEDZ