Dj Freshwinter - Harmony Of Life(Nie pożałujecie)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
DJ Freshwinter
Użytkownik
Posty: 119
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:13

Dj Freshwinter - Harmony Of Life(Nie pożałujecie)

Post autor: DJ Freshwinter »

A więc.. hmm.. Ostatnio nauczyłem się nowych metod masteringu więc moja wiedza się powiększyła. Ten fakt dodał mi większej ochoty do tworzenia nowej muzy(Ostatnio byłem bardzo leniwy bo nic mi nie wychodziło)

Chcę tą piosenke wypuścić żebym miał już 4 oficialne piosenki. Proszę o ocene.
Jeżeli ktoś zna się dobrze na masteringu, proszę o ocene tylko piszcie co jest źle w masteringu a nie poprostu, że nie jest dobry... bo tak nigdy nie dowiem się co jest źle i co mam zmienić :)

------------------------------------------NIE OFICIALNE!!!!!!!!!!!!

Długość: 3 : 13
Jakość: 256kbps
Rozmiar: ok. 6 MB

LINK:

Kod: Zaznacz cały

http://www.4shared.com/file/96748242/89b262b5/DJ_Freshwinter_-_Harmony_of_Life.html
Dzięki!!!

Tags:
Paul Van Measure

Re: Dj Freshwinter - Harmony Of Life(Nie pożałujecie)

Post autor: Paul Van Measure »

Masz rację, nie pożałowałem, nutka świetna. Ja dałbym agresywniej kicka i bass. Żeby po przejściach mocno grał, wtedy aż będzie rwało do tańca ^^
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DJ Freshwinter
Użytkownik
Posty: 119
Rejestracja: 14 lis 2008, 22:13

Re: Dj Freshwinter - Harmony Of Life(Nie pożałujecie)

Post autor: DJ Freshwinter »

Hehe :D Spróbuje jeszcze podnieść kicka ale nie wiem czy mi wyjdzie.. Loudness Maximizer tłumi troche sygnał. Z basem raczej nie powinno być problemu.. troszeczke podgłośnie..

Dzięki za sugestie Pablo :)
silin

Re: Dj Freshwinter - Harmony Of Life(Nie pożałujecie)

Post autor: silin »

Wałek monotonny,lead nie bardzo leci z kickiem i to cos na poczatku(co to wlasciwie za dzwiek przypominajacy jakiegos zmasakrowanego plucka) :) ...to powoduje ze cała muza brzmi jak disco polo a chyba nie to miales w zamiarze
ODPOWIEDZ