DJ e-Maxx-Make u Move (de-Sonic remix) skomentujcie pls ;p

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

DJ e-Maxx-Make u Move (de-Sonic remix) skomentujcie pls ;p

Post autor: de-sonic »

Witam ;)
Proszę o ocenkę. Tradycyjnie co zmienić itp ;p

Kod: Zaznacz cały

http://www17.zippyshare.com/v/51176806/file.html
PS. Wrzuciłem w ubiegłym tygodniu 2 kawałki i dostałem aż 2 odpowiedzi... dzięki ;p Ja staram się oceniać co najmniej 2 kawałki dziennie, a wy co? Co jest ludzie? ;p Zrobiłem coś nie tak? ;p ;p

Tags:
Awatar użytkownika
Warp
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 25 sty 2008, 20:20

Re: DJ e-Maxx-Make u Move (de-Sonic remix) skomentujcie pls ;p

Post autor: Warp »

Dobra robota, jest harmonia, wszystko zgrane,wejscie z bassem jest przednie tak jak i melo :D ale calosc chyba za malo energiczna moze dla tego, ze slabo slychac hat'y a zwlaszcza hihat'y, moim skromnym zdaniem powinienes dodatkowo uzyc Ride'a w utworze (nie slyszalem go tam a sam snare nie wystarcza) i zglosnic lekko Clapy - moze to poprawilo by energicznosc ;) zostaje na hdd w razie porownania z poprawiona wersja pozdrawiam :)
Moudy

Re: DJ e-Maxx-Make u Move (de-Sonic remix) skomentujcie pls ;p

Post autor: Moudy »

Nie chcę mi się oceniać technicznie, ale lead powinien mieć delaya lekkiego, większego.
Nuta ogólnie nawet dobrze wykonana, jak wyje synth i leci melo to troszke w miksie się nie zgrywa pod koniec. Ale ogólnie god job
pzdr
DJ Krzyk

Re: DJ e-Maxx-Make u Move (de-Sonic remix) skomentujcie pls ;p

Post autor: DJ Krzyk »

Słychać od razu, że na początku mocno pojechałeś Loopem-Gotowcem, a szkoda. Cały ten początek jest dosyć schematyczny, coraz częściej powtarzające się Snare'y, wchodzący Bass itp, mogłeś wymyślić coś oryginalnego. Przejścia dosyć słabo "ukrwione" w dźwięki, można by było bardziej te przejścia rozbudować. Bassik mało agresywny, przydałoby się jego wyostrzenie. Kick dziwaczny trochę, cała Perkusja powinna być nieco lepsza według Mnie. Szkoda, że nie zdobyłeś Wokalu, na pewno z wokalem lepiej by to brzmiało. Melo na Leadzie jakoś na początku dziwnie skrócone, szkoda w ogóle, że Melo + Bassline żywcem wzięte z Mida. Lead ma dosyć ładną barwę, ale jest suchy - dałbym Mu Delaya/Reeverba. Clapa przydałoby się wymienić. Przy końcu utworku niepotrzebny chyba ten poboczny Lead ;) Ogólnie Demko Mnie nie zachwyca niczym szczególnym, liczę więc na poprawki i czekam na pełną wersję.

Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ