ALPHAVERB & INTRACTABLE ONE - Low Frequenced Bass (Thiethmar rmx)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
thiethmar
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 05 lip 2008, 21:17

ALPHAVERB & INTRACTABLE ONE - Low Frequenced Bass (Thiethmar rmx)

Post autor: thiethmar »

Siemka. Wiem że co chwile jakieś demko, ale w najbliższym czasie już demek nie będzie. Musze dokończyć to co zacząłem. :) Liczę na komentarze co zmienić itp. Pracuje nad kickem jeszcze :( :D i ogolnie wersja full będzie o wiele żywsza

Kod: Zaznacz cały

http://www14.zippyshare.com/v/14244791/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
cajger
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: 01 gru 2006, 12:29

Re: ALPHAVERB & INTRACTABLE ONE - Low Frequenced Bass (Thiethmar rmx)

Post autor: cajger »

...troche juz mi sie przejadl ten jump-stylowy kick i w ogole jak dla mnie to melo bez zycia...jakbym w contre gral na pegazie :D :D :D ...czekam na jakiegos Fulla!!...pozdrawiam
DJ Krzyk

Re: ALPHAVERB & INTRACTABLE ONE - Low Frequenced Bass (Thiethmar rmx)

Post autor: DJ Krzyk »

Powiem Ci, że całkiem ciekawe to Dzwoneczkowate brzmienie z samego początku kawałka. Melo pewnie tradycyjnie z Mida wzięte, a szkoda, ale masz czas się jeszcze nauczyć komponowania własnych Linii Melodycznych. Kick trochę taki słabawy, mało ma kopa w Sobie. W sumie są tylko 3 brzmienia - jedno fajne, które Mi się podoba, jedno średnie, trzecie do poprawki w sumie. Więc nie ma co tu za bardzo oceniać, bo jeszcze Melo jest z Midka :p Popracuj nad pełną wersją - użyj większej ilości brzmień.

Pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ