Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
basstrek
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 17 gru 2007, 11:51

Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: basstrek »

Siema wraz z dycha zalozylismy duet Disco Shakerz i to jest nasz pierwszy remix pod ta nazwa. Jest to remix kawalka Toby & Freda - Maybe. Prosimy o ocene i liste bledow bo to narazie wersja demo. A oto link:

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/91083097/file.html
Z gory dzieki za opinie :p:p:p:p:p

Tags:
Gimbus
Specjalista
Posty: 1625
Rejestracja: 25 maja 2008, 12:49

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: Gimbus »

słaba perka , melo bez zmian ;/ clap spoko , bass kaszana ,lead moze byk , master lezy
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: Mike »

Jak do tej pory to narazie to twoj najlepszy kawalek ktory slyszalem ale ze robisz go wspolnie z Dycha to nie wiem jaki jest w tym twoj wklad ;p ale jak na demo moze byc popracujcie jeszcze troche nad perka bass moze byc melo tez ale mozecie jeszcze cos w nim pozmieniac troche rozbudujcie zeby nie bylo nudnawo i master tez lezy :)

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Andy Jones
Weteran
Posty: 830
Rejestracja: 10 paź 2008, 08:52

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: Andy Jones »

a mi sie podoba calkiem niezle przejscia...perka mi wpada w ucho :P vocal dobrze ulozony z czym ja mam teraz problem do electro kawalka xD
fajny lead choc dla mnie zapiszczacy jeden z twoich lepszysz bastrekk ;p moze koledzy komentowali inaczej ale mi sie podoba choc bardziej na elcetro sie znam xD ogolnie 4 :P Pozdrawiam Andy Jones xD
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: de-sonic »

Początek super ;) Do puki nie wchodzi ta perka ;p Potem przejście... nawet nawet. Bass średni ale może być. Proponuje więcej efektów narzucić na vocal ;) Melo jest okej... to nic że z midka ;p W końcu to są początki ;) Ogólnie lead jest okej. Tylko jest wysoko ułożone melo. Dałbym niżej.

Ogólnie bardzo ciekawie :) Czekam na full :)
Moudy

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: Moudy »

Całkiem niezła nutka, tylko bass momentami trochę pierdzi. Mix niezły na poziomie przejścia dobre, melo w barwie mi nie spasowało, ale nie jest złe. Snare ładnie bije jest ok troszke bym poprawił jednak master.
basstrek
Użytkownik
Posty: 136
Rejestracja: 17 gru 2007, 11:51

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: basstrek »

Siema poprawilismy male co nie co i no coz mowcie co uwazajcie o popraionej wersji dema :P :P :P P:P :P :P :P:
Link:[code]http://www17.zippyshare.com/v/89109241/file.html[/code]
Marcysia

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: Marcysia »

HOHO widze że Damczyn nieźle namieszał tym projem ;D ale nie chce mi sie dema oceniać spać ide, może jutro :D D
Awatar użytkownika
Mike
Weteran
Posty: 889
Rejestracja: 28 wrz 2008, 15:30

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: Mike »

No w nowszej wersji juz lepiej to wszystko brzmi tylko ta barwa clapa mi sie nie podoba :p ogolnie zapowiada sie fajny energetyczny kawalek :)

Pozdrawiam ;)
DJ Krzyk

Re: Toby & Freda - Maybe(Disco Shakerz remix) DEMO

Post autor: DJ Krzyk »

Reverse Crash na początku taki trochę na przymus: Wokal raczej dobrze wpasowany, ta Breakbeatowa Perkusja, gdy wchodzi z Filtra jest bardzo słucha - dałbym na całej Perce oprócz Kicka, leciutkiego Reeverba, żeby nie było tak sucho. Przejścia w sumie też nie powalają, grają, bo grają, nic w nich za ciekawego nie Ma. Bass bardzo przejedzony, starajcie się wykręcać własne brzmienia, Bass przydałoby się wymienić. Sama Perkusja również nie jest jakaś szczególnie ekstra, w niektórych miejscach trochę jej brakuje. Słyszę, że główny Lead też z Preseta wzięty. Melo dobre, aczkolwiek nie wiem czy nie z Midka, nie słuchałem oryginału, więc nie jestem w stanie powiedzieć. W dalszej części leci praktycznie to samo, czasami słychać fałsze w sekwencjach Melodycznych. W sumie jakiś post&#281 ;p jest, jak na pierwszy wspólny kawałek to nie jest źle, ale powinno być Moim zdaniem lepiej. Jednak życzę Wam owocnej wspó&#322 ;p racy i udanych kawałków.

Pozdrawiam :)

PS: Ajć przepraszam, nie zauważyłem poprawionej wersji...
W poprawkach brzmi to nieco lepiej, choć podstawa na ogół się praktycznie nie zmieniła. Bass już nie ten sam, choć i ten w poprawionej wersji jakiś szczególnie fajny. Na szczęście Perkusja jest bogatsza :)
ODPOWIEDZ