Topmodelz - China In Your Hand(Cosmic Ravers Remix)[beta version]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
Cosmic_Ravers
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 07 lut 2008, 16:43

Topmodelz - China In Your Hand(Cosmic Ravers Remix)[beta version]

Post autor: Cosmic_Ravers »

Male demko do ocenki ;) licze na duzo komentow co i jak ;)

Kod: Zaznacz cały

http://www16.zippyshare.com/v/18989411/file.html

Tags:
DJ Krzyk

Re: Topmodelz - China In Your Hand(Cosmic Ravers Remix)[beta version]

Post autor: DJ Krzyk »

Na początek całkiem ciekawy ten Loop, podoba Mi się. Clap już trochę taki przejedzony, standardowy do Hands-Upu. Pierwsze przejście całkiem ładne, tylko ten OneShot męski nie musiał być zDelayowany, mógł iść trochę później, na raz i tyle. Bassik ma całkiem ciekawą barwę, ale wydaje Mi się, że ma za mało agresji w Sobie, za mało dołu. Mogę się mylić, bo słucham na niskiej jakości słuchawkach. Dzwoneczki powinny grać trochę głośniej. Nie wiem jak z Kickiem - wspomniane wyżej słuchawki. Ogólnie Perkusja jednak całkiem dobrze wypada. Wydaje Mi się, że Mix i Master powinien iść trochę do poprawki. Wydaje Mi się, że ten wokal główny, ma trochę za wysokiego Pitcha, nie pasuje zbytnio do reszty brzmień. Ogólnie ten motyw z przejściem do motywu z Bassem i wokalem jakoś nieciekawie wyszedł. Ładnych Filli użyłeś w przejściu. Główny Lead całkiem Mi się podoba, jego Melodia również całkiem ładnie skomponowana, mam nadzieję, że Twoja. Ogólnie parę błędów jest, ale jako całość, to przynajmniej na słuchawkach, wypada nieźle. Popraw błędy i kończ, bo szykuje się całkiem niezła nutka ;)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DeeJay Yang
Specjalista
Posty: 1329
Rejestracja: 02 paź 2008, 07:29

Re: Topmodelz - China In Your Hand(Cosmic Ravers Remix)[beta version]

Post autor: DeeJay Yang »

no wiec tak... fajnie sie zaczelo perka, vocal ladnie gra, bass jest nawet nawet, bells tez moze byc, kick tak samo nawet ladnie gra, breakbeat slow fajny, i wiesz co pozniej w 1 minucie nie wiem moze to od tego servera zippy ale tak mi falszuje cos ten vocal wogole ladnie nie gra jak dla mnie jak by sie troche nie zgrywal ale sie tym nie sugeruj poprostu moge sie mylic :) , melo nie wiem jak jest z oryginale ale u ciebie jest fajne, fajna kombinacja z tym melem podoba mi sie, mix nie wypowiem sie bo slaba jakosc na serverze, no co ja tu jeszcze duzo bede mowil... poczekamy na wersje full :) mam nadzieje ze bedzie duzo duzo lepsza stac cie na to :) pozdro
Awatar użytkownika
marekpsp
Użytkownik
Posty: 120
Rejestracja: 24 kwie 2008, 17:16

Re: Topmodelz - China In Your Hand(Cosmic Ravers Remix)[beta version]

Post autor: marekpsp »

No na początku ładnie gra ten leadzik, ale jak kolega wyżej zauważył ten vocal nieco nie zgrywa się z melodią ;/ to melo co zaczyna się 2 :0 8 spodobało mi się , jest naprawdę fajne!
ODPOWIEDZ