The hitmen - like i love u (k-rl remix)

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
kryla
Specjalista
Posty: 1080
Rejestracja: 30 wrz 2008, 15:04

The hitmen - like i love u (k-rl remix)

Post autor: kryla »

Kod: Zaznacz cały

http://www1.zippyshare.com/v/79289186/file.html
lepiej ? ;D :D
pozdr0

Tags:
Awatar użytkownika
Zalef aka Staffu
Ekspert
Posty: 2818
Rejestracja: 02 wrz 2008, 20:19

Re: The hitmen - like i love u (k-rl remix)

Post autor: Zalef aka Staffu »

Niby wszystko fajnie poczatek doswc ciekawy ale na Vocal jakies dziwne efekty pozakładałes czy co, dziwnie pociety jak dla mnie, troche ci sie melo nie zgrywa. od 1 minuty jedzie troche fałszem w 3 minucie to samo....
To takie uwagi odemnie...
Ale nie przejmuj sie ja nie produkuje wiec moze sie nie znam :D
DJ Krzyk

Re: The hitmen - like i love u (k-rl remix)

Post autor: DJ Krzyk »

Więc: Początek mógłby być nieco bardziej urozmaicony jakimś Loopem. Barwa Kicka niestety nie spodobała Mi się, poza tym wydaje Mi się, że jest On za cichy w porównaniu do reszty. Bassik dosyć ciekawie wychodzi z Filtra. Clap całkiem dobry, to samo Hi-Hat, Perkusja na ogół ujdzie, ale miejscami brakuje Mi nieco większego rozwinięcia perkusji, poprzez dodanie np: Loopa. Wokal dziwnie pocięty, niezbyt Mi się podoba. Sama barwa Bassu również za specjalnie Mi nie podpasowała, ale na styk może być. Barwa Leadu niezła, aczkolwiek Melo mogłeś umieścić też oktawę niżej, żeby Lead brzmiał pełniej. Poza tym Melo w ogóle nie zmienione, wzięte na żywca z oryginału. W dalszej części nic szczególnego już się nie dzieje, praktycznie powtórka z pierwszej części utworku. Ogólnie trochę lepiej, ale nadal mocno średniawo... Za mało brzmień, zarówno Leadowych jak i Perkusyjnych. Pracuj dalej, bo jest mimo wszystko coraz lepiej ;)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ