Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
paauli_83
Ekspert
Posty: 3768
Rejestracja: 16 cze 2007, 00:41

Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: paauli_83 »

'Sziwersy' to chyba te nutki, które pomimo tego ze niestety gatunek trance powoli ewaluuje w zła strone mocy (hehe) sa tymi numerami do których przewaznie miło wracam, Mike ma specyficznie 'lotny' styl który sprawia ze kawałki sa leciutkie jak chmurki :)

Solar Stone feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun Mix)

Kod: Zaznacz cały

http://www26.zippyshare.com/v/5698654/file.html

Tags:
Awatar użytkownika
David Beilan
Ekspert
Posty: 2282
Rejestracja: 16 gru 2007, 12:35

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: David Beilan »

Kawałek miły dla uszka, choc szczerze nie ma w nim nic takiego , co mogło by mnie powalic na kolana.. Trzeba przyznac również, że pani Elizabeth dała radę :D
Awatar użytkownika
marcin0411
Ekspert
Posty: 5285
Rejestracja: 22 cze 2007, 19:51

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: marcin0411 »

Kawałek bardzo mogę rzec sympatyczny dla słuchającego,vocalik również świetny :) Dziękuje.
Awatar użytkownika
Dj Spector
Specjalista
Posty: 1403
Rejestracja: 12 maja 2009, 16:25

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: Dj Spector »

Dobre :D moze racja że nie powalające ale nie każdy musi mieć pomysł, ważne żeby było technicznie dobre no i żeby dało się to słuchać w normalne dni :D dla mnie spoko
Awatar użytkownika
pomaranczowy
Weteran
Posty: 976
Rejestracja: 08 lut 2009, 01:42

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: pomaranczowy »

Nic specjalnego, nuta jakich wiele.
Ale dzięki ;)
Awatar użytkownika
Bartezz
Ekspert
Posty: 2544
Rejestracja: 27 paź 2007, 21:55

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: Bartezz »

mnie też nie urzekła ta nuta ,fakt vox konkret a tak po za tym 2/6
epiqr
Nowicjusz
Posty: 74
Rejestracja: 09 kwie 2008, 11:52

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: epiqr »

A ja bardzo dziekuje za ten kawałek, bardzo miły dla ucha. Co prawda jak dla mnie to nie ma tego czegoś co ma oryginał, ale pasuje do tej zimowej pory :)
Awatar użytkownika
pol102
Weteran
Posty: 718
Rejestracja: 22 sie 2008, 23:39

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: pol102 »

Nie powala bo nie ma powalać, ma dobrze brzmieć i tak jest. Miło, prosto i przyjemnie ;]
Azared

Re: Solar Stone Feat Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Mike Shivers Catching Sun M

Post autor: Azared »

przekaz nuty zasiądź przed głośnikiem :) i się wczuj :)
przyjemna nutka ;) nie zaskakuje ;) ale pozwala słuchać ;D
ODPOWIEDZ