Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
DjEndriu18
Klubowicz
Posty: 370
Rejestracja: 29 sty 2010, 19:07

Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: DjEndriu18 »

:D :D :D young money feat. lloyd & lil wayne, nicki minaj, drake - bed rock (max methods remix) :D :D :D

Witam, witam ;) przedstawiam fajną nutke w ciekawym rmx ostatnio w radiu usłyszałem ;) i mi sie spodobało najlepsze jest...

jabadabaduuu :D :D :D

Kod: Zaznacz cały

http://www5.zippyshare.com/v/11383171/file.html
pobieranie za pomocą przycisku Thanks (prawy dolny róg)*
Bo bez muzyki świat był by nudny ha:mrgreen:


Tags:
Mały9.2
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: 31 gru 2009, 16:22

Re: Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: Mały9.2 »

bardzo fajna nutka. ha i ten motyw z bajki :D
thx za nutke :)
Awatar użytkownika
Amino
Specjalista
Posty: 1380
Rejestracja: 07 mar 2010, 20:25

Re: Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: Amino »

Fajniucha ;)
dzięki
Awatar użytkownika
władyss
Ekspert
Posty: 4636
Rejestracja: 09 lis 2008, 10:26

Re: Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: władyss »

bed rock... :)
Każdy remix tej nuty mi pasuje... :D
ten również''''
thx Endriu :)
romeoxx

Re: Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: romeoxx »

ciesze sie ze mamy takie grono zajebistych uploaderow ze wchadzac na wasze nuty mordeczka mi sie cieszy :D ze upacie konkrety :D nuty ktore sie wyrozniaja :D
Jabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu xD
10/10
Thx kolego :D oby tak dalej :D
Ps- jeszcze 14 upkow i bedziesz mial dostep do ukrytego dzialu dla uploaderow ;) musisz tylko zglosic sie do admina o to ;) Do Deszcza ;)
Awatar użytkownika
madziulka
Weteran
Posty: 525
Rejestracja: 22 maja 2008, 21:55

Re: Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: madziulka »

u mnie 7 / 10
Awatar użytkownika
Matek15
Użytkownik
Posty: 224
Rejestracja: 04 maja 2010, 23:39

Re: Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: Matek15 »

EleGaNttt Nuteeekssiorr...Thx ;)
Awatar użytkownika
marzena
Użytkownik
Posty: 155
Rejestracja: 12 lut 2008, 13:58

Re: Young money feat. lloyd & Lil Wayne, Nicki Minaj, Drake - Bed Rock (Max Methods Remix

Post autor: marzena »

jak dla mnie każda wersja tego kawałka brzmi bardzo fajnie :)
ODPOWIEDZ