Gural feat Matheo Crystal Lajuene Kokiet - Synku jestem w budynku

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Byczej

Gural feat Matheo Crystal Lajuene Kokiet - Synku jestem w budynku

Post autor: Byczej »

Kozak Nuta
Zachęcam do pobierania i komentowania co i jak :)

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/94467303/file.html

Kod: Zaznacz cały

http://www11.zippyshare.com/v/94467303/file.html

Tags:
ja833
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 07 wrz 2010, 18:49

Re: Gural feat Matheo Crystal Lajuene Kokiet - Synku jestem w budynku

Post autor: ja833 »

chłopie 39 lat wstecz
Sir Padul
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 03 maja 2010, 16:09

Re: Gural feat Matheo Crystal Lajuene Kokiet - Synku jestem w budynku

Post autor: Sir Padul »

Spoko nutka ale to jest Synku jestem w budynku 2... :)
Saddam Husein
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: 04 lis 2007, 15:41

Re: Gural feat Matheo Crystal Lajuene Kokiet - Synku jestem w budynku

Post autor: Saddam Husein »

hehe dorwał jakis bezdomnych murzynów którzy rapuja z zimna ale i tak sa na dachu a gural na parterze tego budynku ale przeciez dla wiernych fanow gurala i jego koszulek za 90zł to jest genialne i dostaja orgazmu i to jest własnie prawdziwosc dla gry zarobic na sluchaczach wypuszczajac koszulki i nagrywac z raperami ze stanów by tylko zdobyc respect szacunek i uznanie sluchacza nie tylko w polsce w skrócie zarobic hajs i manipulowac swym orginalnym style malolatow i wyprzedzajac twoje wyzwiska tak jestem hejterem zasranym skopanym przez 40mln serc hejterem ktoremu mozesz teraz nasrac do pyska za to ale to ku*wa moje zdanie na ten temat i go nie zmienie ani nie mam zamiaru udawac że wielki znawca jestem przejrzyjcie na oczy ludzie !aha i zeby sie nie meczyc z namierzaniem ip Daniel Gutkowski Ul.Kosciuszki 18 Przedecz prosze wpadac chetnie posmieje sie z was jak mi krzywde robicie :D
Awatar użytkownika
Zdunekk
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: 05 wrz 2010, 16:57

Re: Gural feat Matheo Crystal Lajuene Kokiet - Synku jestem w budynku

Post autor: Zdunekk »

Ogólnie ja tam do niego nic nie mam... Robi to co robi,i się na tym dorabia,robi to dobrze a szacunek? to normalna rzecz,rozwija się Gural nie jest jak większość nie nagrywa ciągle tego samego,sięga dalej... Mogę Ci podać taki mały przykład... W Stanach jak ktoś zaczyna to za pierwszą swoją płytę zgarną by więcej niż zarabia na niej pierwsza Liga w Polsce. A dlaczego? bo w Stanach po pierwsze jest w chuj więcej ludzi po drugie Rap jest tam bardziej popularny,więcej ludzi go słucha i to duuuużo dużo więcej dlatego,krok w strone USA Gurala moim zdaniem jest dobrym krokiem mimo iż kawałek swoje już ma... Nie dość,że dobry syf to i na życie się dorabia robiąc to co kocha. Nie wierzę,że nie ma rapera który by nie wiązał z tym przyszłosci i nie chciał by coraz więcej zarabiać na tym co robi i co robi dobrze. Po prostu jak jesteś dobry,to hajs sam wpada do kieszeni,a koszulki to tylko taki gratis dla fanów,bo jak wiadomo każdy chce się pochwalić czymś co powiedzmy ma ktoś znany,w tym wypadku koszulkami i innymi gadżetami wypuszczonymi przez raperów... Proste...
Tak samo mogę Ciebie zjechać,że powiedzmy pracujesz jako kierowca i robisz to za darmo... bez sensu..
ODPOWIEDZ