Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
Subskryt
Weteran
Posty: 747
Rejestracja: 15 sie 2010, 13:53

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: Subskryt »



kolego "dużo gadasz, a mało mówisz" , to teraz proszę podaj argumenty dla których to jestem podły, bo liczne długie są Twoje wywody, ale zero konkretów i argumentacji... więc... dlaczego jestem podły?

zasady są po to, żeby je przestrzegać... każdy tutaj na forum jest równy, nie ma równych i równiejszych... więc tak jak każdego obowiązuje regulamin, tak i Ciebie obowiązuje i to bez wyjątków... a jak się nie potrafi przestrzegać zasad to są wówczas konsekwencje... więc nie na miejscu jest pisanie "o głupie.... zostały wywalone moje wstawki" bo jakbyś znał podstawowe reguły zakładania tematów to nie lamentowałbyś, że tematy zostały usunięte... a wystarczyłoby od samego początku: dodawać odtwarzacz w temacie, "otagowywać" pliki adresem forum, a nie posługiwać się tzw. gotowcami z innych stron i na żywca wstawiać link do uploadu z innego serwisu, etc.

bardzo kolego pyszny jesteś... winszuję takich "znajomości", to tylko pokazuje jaki jesteś nie odpowiedzialny, skoro otrzymujesz coś do użytku prywatnego, a Ty to popychasz dalej... btw. Twoje tematy nie pachniały nowościami...

ja w przeciwieństwie do Ciebie, potrafię uszanować artystów, na bieżąco dysponuję albumami, a płytowe zbiory aktualizuje poprzez zakup krążków właśnie... i mógłbym równie dobrze wstawić większość piosenek z najnowszych płyt, ale nie robię tego... jedynie to publikuję 2-3 propozycje z danego krążka i na tym kończę taki sharing, bo mam świadomość, że ktoś długo pracował, nad wydaniem płyty...
Awatar użytkownika
Adamsky
Ekspert
Posty: 3095
Rejestracja: 04 wrz 2010, 11:44

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: Adamsky »

nawet niezłe :D moze zabiore :)
djmaax
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: 04 gru 2008, 14:02

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: djmaax »

zajebisty motyw
marek321s
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwie 2011, 12:53

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: marek321s »

były tylko trzy gotowe reszte sam wstawiałem. ale skoro były gotowe na zippyschare to nie chciało mi się tego wstawiać jak już jest. Playerek był to o co chodzi ?
a właśnie ze w przeciwieństwie do Ciebie Ja mogę opublikować każdy utworu z wytwórni.
Narazie
Adi
Specjalista
Posty: 1566
Rejestracja: 01 maja 2008, 09:24

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: Adi »

Kim ty kurwa jestes za przeproszeniem, Bogiem?? Ze ty mozesz kazdy utwor...., mam to gdzies, gadac mozna duzo zacznij cos robic i jak chcesz sobie z kims pogadac o takich sprawach to na pw a nie tutaj do kurwy nedzy wiec spierdalaj, nie ladnie jest przeklinac, ale wkurza mnie takie cos, dziekuje dobranoc :p :D :)
Awatar użytkownika
prqemila
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 24 wrz 2009, 20:56

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: prqemila »

Niezła wersja hehe. Dzięki. :D
marek321s
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwie 2011, 12:53

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: marek321s »

oj słowiński spoczko możesz jeszcze sobie powyklinac nie moje wina ze nie pobrałeś tych utworów które już są wywalone. bo nawet wszechmocny subskryt nie dal rady znaleźć.
Bogiem nie jestem ale mogę więcej niż Wy i subskryt tym bardziej że nie wiesz z kim z piszesz a na pewno dużo słyszałes.
konwersacja z subskrytem to wgl obłęd bo nie da się go przegadać tak wiec jesteś wielki i najlepszy gruszki dla ciebie.

Cyt
,,jedynie to publikuję 2-3 propozycje z danego krążka i na tym kończę"

Każda z tych propozycji które wstawiasz jest dostępna w sieci ( nie widziałem takiej której nie mogę odnaleźć w sieci)
Kto tu dożo gada a mało mówi hmm można bagatelizować. Ja popełniłem błąd bo nie przeczytałem reg i o mała drobnostkę był problem. A Ty komentujesz to co ja napisze
Fajny jesteś Narazie Cześć
Awatar użytkownika
Subskryt
Weteran
Posty: 747
Rejestracja: 15 sie 2010, 13:53

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: Subskryt »



weź kolego rusz mózgiem, bo ręce opadają... wiesz co to zegarek i kalendarz... chyba oczywiste jest, że jak Kowalski coś "wpuści" w sieć, to potem jest to rozprowadzane dalej... ale weź naprostuj swoje rozmyślanie, że jest coś takiego jak "ten pierwszy"... owszem, to co udostępniam na tym forum to jest następnie powielane, więc wówczas następuje tzw szeroka dostepność... ale weź pod uwagę, że żeby to było to pierw ktoś musi to pierwszy wstawić... jeżuuuuu
Awatar użytkownika
ottodown
Nowicjusz
Posty: 83
Rejestracja: 17 lip 2011, 12:02

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: ottodown »

ale gorąco robi się na forum aż okno zara otworzę... nuta super :D
marek321s
Nowicjusz
Posty: 63
Rejestracja: 11 kwie 2011, 12:53

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: marek321s »

weź kolego rusz mózgiem, bo ręce opadają... wiesz co to zegarek i kalendarz... chyba oczywiste jest, że jak Kowalski coś "wpuści" w sieć, to potem jest to rozprowadzane dalej... ale weź naprostuj swoje rozmyślanie, że jest coś takiego jak "ten pierwszy"... owszem, to co udostępniam na tym forum to jest następnie powielane, więc wówczas następuje tzw szeroka dostepność... ale weź pod uwagę, że żeby to było to pierw ktoś musi to pierwszy wstawić... jeżuuuuu
_______

liczne są twoje wywody a nic konkretnego nie wstawiasz minuta po twojej wstawce czegoś co rzekomo nie ma widzę ze jest to na necie wcześniej wstawione niż przez ciebie zacznij mówić o konkretach a nie chwal się jak nie masz czym. Mi włos by nie spadł z głowy gdybym wstawił to co wy nie możecie.

Uważasz się tu jakiegoś MODA ale widocznie nim nie jesteś fakt starasz się.
Awatar użytkownika
CooLdii
Specjalista
Posty: 1443
Rejestracja: 20 kwie 2011, 20:04

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: CooLdii »

nuta jest mega jak na ten motyw :) thx
rumzi_15
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:50

Re: Tomasz Niecik - Seksualnie Niebezpieczna

Post autor: rumzi_15 »

Pozytywnie! Kolejny remix super nutki... klimacik jest! To jest ważne! Ciśnienie jessst... ;)
ODPOWIEDZ