[14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Zbiór utworów które kiedyś były na forum, tu trafiają wszystkie piosenki w których wygasły linki.
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

[14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: DjOhma »

Premierowo także w
Waszych produkcjach ;)
Pohulało trochę po radiach wiec czas na premierę ;)

Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11

(Original 'Pump' Mix)

Kod: Zaznacz cały

http://soundcloud.com/bunhead-1/romeros-ft-bunhead-till-you
^D^

Kod: Zaznacz cały

http://www55.zippyshare.com/v/65257251/file.html
^D^

jakby ktoś chciał pobrać to tu ;)

Kod: Zaznacz cały

http://www55.zippyshare.com/v/65257251/file.html
Zapraszam do odsłuchu i Komentowania ;)


Tags:
Awatar użytkownika
Blue'Tone
Weteran
Posty: 882
Rejestracja: 13 gru 2010, 14:17

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: Blue'Tone »

Hmm.. ciekawi mnie kto zaczął projekt.
Stopa Patryku trochę kuleje, stać Cię na lepszą..
Jakoś dziwnie trzeszczy wszystko, i to pewnie wina mixu, chociaż wydaje się być ok.
aa, to ten saw tak trzeszczy.. ;d
Clap wg mnie do zmiany, dziwny..
Zreszta.. ;d i tak już pochodziło po radiach itd, wiec na co komu te sugestie.. 6/10, pozdro ;p

stawar_zmc
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 05 mar 2011, 14:02

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: stawar_zmc »

bez kitu trochę trzeszczy :P
no ale mi się bardzo podoba :D
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: R3haB »

Krystian wyczerpał temat, faktycznie nie w jednym radiu to słyszałem(!) Ale nuta dość ciekawa , zabiorę . :D

A no i własnie , ruszaj się bo zaraz bo MUZIKUM ROTATION się kończy! Muszę cię tam widzieć no :D :D :D
Awatar użytkownika
DjOhma
Ekspert
Posty: 5368
Rejestracja: 14 mar 2008, 16:03

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: DjOhma »

Ehh nie bede sie klocil z wami bo pewnie macie racje ze trzeszczy ;< ale mam juz tak zgwalcone sluchawki, ze nie wyrabiaja ;D
moze mikolaj ukradnie jakieś nowe sluchawki dla mnie pod choinkę ;)
dzieki za komentarze ;D a co do MZKM ROTATIO to może będę miał niespodizankę, a jeśli się nie wyrobie to wrzucę coś innego ;)
Awatar użytkownika
R3haB
Specjalista
Posty: 1673
Rejestracja: 18 cze 2011, 20:03

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: R3haB »

U ciebie wszystko jest niespodziankami :D I ja ci dobrze radze wyrabiaj mi sie ;]

EDIT : Wracam do posta Krystiana i Stawara (jak ty sie tam nazywasz) :D to trzeszczenie to jest moim zdaniem oficjalnie wina naszego regulaminowego odtwarzacza ZIPPYSHARE :D Zgralem na moj telefon i juz w nim trzeszczy duzo mniej , choc nie mowie ze wcale, bo ma juz swoje na karku (klapce od baterii) :D
Awatar użytkownika
Blue'Tone
Weteran
Posty: 882
Rejestracja: 13 gru 2010, 14:17

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: Blue'Tone »

Słuchałem na SC na monitorach odsłuchowych Alesis 520.. przester mały jest i kij ;p
Awatar użytkownika
Violet Rocket
Specjalista
Posty: 1330
Rejestracja: 21 cze 2009, 23:44

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: Violet Rocket »

Nie no jeżeli ktoś ma robić te pompki to rób to Ty bo tego się przynajmniej bardzo przyjemnie słucha mimo naszych różnic gatunkowych. Prawdę mówiąc przydałoby mi się takie wyczucie bassu :3

Trzeszczy saw ale nie jest tak strasznie, nie za wiele osób to wyłapie, nie ma się co orać : )
Awatar użytkownika
de-sonic
Specjalista
Posty: 1452
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:48

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: de-sonic »

Jest pompa, jest dobrze ;)

Chociaż na parkiecie bym przy tym nogą nie pozamiatał :P Nie wiem czemu... jakoś nie ma tego czegoś :/

Ale do posłuchania w sam raz. Stopa mocno bije po uszach, co na początku mnie przeraziło, jednak potem uszy się przyzwyczaiły i już było lepiej :D

Pozdro ;)
Awatar użytkownika
Jack Vornst
Weteran
Posty: 677
Rejestracja: 13 mar 2008, 19:34

Re: [14.12.11]Rom'Eros Feat. BunHeaD - Till You Drop 2k11 (Original 'Pump' Mix) [ED/Com]

Post autor: Jack Vornst »

Lead bardzo słabo gra w przestrzeni, słyszę że dużo dźwięków się zlewa natomiast co do perki to jest dobrze ustawiona w panoramie...

Nie znam się na tego typu gatunku ale chyba kiepski pomysł z tym pluckiem ;) Bardzo dobry wokal. Na dyskotekach napewno bym się przy tym dobrze bawił, melodia napędza kawałek ;)

8/10 - Tyle odemnie ;)
ODPOWIEDZ